10 Nisan’dan itibaren satışa sunulacağı duyurmasının ardından Apple Watch Dock‘un ön siparişleri alınmaya başlandı. 3. parti aksesuar üreten bir çok firmanın Apple Watch tanıtılması ardından kolları sıvadı ve siparişlerini almaya başladı.

Twelve South markası  Apple Watch tanıtıldıktan kısa bir süre sonra yaptığı açıklama da ön sipariş alımlarının başlatıldığını ve Apple Watch Dock’a aşırı talep geldiğini açıkladı. iPhone modellerine uyumlu Dock üretmesiyle bilinen Twelve South elini çabuk tutarak Apple Watch için tasarlamış olduğu Dock ile bir çok kullanıcının beğenisini kazanmış durumda.

Peki nedir bu Apple Watch Dock ?

Apple Watch için şarj sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanan Dock ile 18 saat pil ömrü sunulan Apple Watch’ı şarj edip aynanda, uygulamalara göz atıp kullana bilirisiniz. Cihazın tüm fonksiyonlarından şarj olurken faydalanmakla birlikte, Dock’a yerleştirdiğiniz cihazınızı hızlı bir biçimde şarj edebilirsiniz.

Apple Herkese Kazandırıyor

Apple Watch Dock

Apple Watch için Dock almayı düşünen kullanıcılar 50 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıklan Twelve South Dock markasını tercih edebilirler. İdeal fiyat avantajı ve zarif tasarımıyla kullanıcılardan tam not alacak gibi gözüküyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here