apple watch

2. çeyrek mali yıl toplantısında Apple’ın CEO’su Tim Cook, Apple’ın akıllı saati Apple Watch‘a olan talebin arzdan çok daha yüksek olduğunu anlattı. Apple’ın bu sorunu çözmek için çalıştığını da ekledi.

Apple’ın CEO’su Tim Cook ayrıca akıllı saatin farklı ülke pazarlarındaki durumu ile de açıklamada bulundu “İyi bir konumda olduğumuzu düşünüyorum. Haziran ayı sonlarına doğru yeni ülke pazarlarında Apple Watch’un satışa sunulmasını istiyoruz. Bizim şimdiki mevcut planımız bu şekilde.”

Tim Cook ekleme yaptı ve hangi ülke pazarları olduğundan bahsetmedi. Son gelen raporlara göre Apple Watch, 2. çıkış döneminde ise Türkiye’de de satışa sunulacak fakat ön sipariş alınacak.

Apple Watch geçtiğimiz cuma günü başta Amerika olmak üzere Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya ve İngiltere’de satışa çıktı. Bildiğiniz gibi 10 Nisan‘da da ön sipariş alımlarına başlayan Apple Watch‘a ilgi epey yoğun oldu. Hatta geçtiğimiz hafta şanslı bazı kullanıcılar akıllı saatlerine kavuştu. Fakat halen siparişinin gelmediğini belirten kullanıcılar da var. Şunu da belirtelim şuan mağazalarda Apple Watch’un demosu bile yok :)

iOS 8'DEN KEŞİF

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.