Apple Watch
Apple Watch çalışanlarına yönelik bir indirim kampanyası başlattı

Apple tarafından piyasaya sürülen bir akıllı saat uygulaması olan Apple Watch, henüz piyasaya çıkmamasına rağmen kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Gerek model seçenekleri gerekse de tasarımları sebebiyle ilgi çekeceğe benzeyen Apple’ın akıllı saatleri, daha yaygın bir kullanım sağlayacak bir biçimde yer almasından dolayı, kendi çalışanlarına daha ucuz bir meblağ karşılığında satılabilecek.

Apple’dan Çalışanlarına Jest

Apple Watch
Apple Watch, çalışanlarına indirim uygulamaya karar verdi.

Apple Watch, tasarımlarına gelen ön satış başvuruları her hafta 10002den fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Farklı kasa modelleri ve kordon çeşitliliği ile satışa sunulan Apple’ın akılllı aksesuarları, bu kapsamda önemli bir detay olarak gündeme gelmesinden dolayı fazlaca ilgi gösterildiği ortada. Yalnız Apple bu alanda bir jest yapıp, çalışanlarının da bu akıllı saatlerden kullanmasını istiyor. Bunun için belirlenen ücretin yarısı kadar bir maliyetle satın almaları yönünde bir girişimde bulunuyorlar. Apple tasarımlarının sadece 90 gün süreyle yarı yarıya bir ücretle temin etme seçeneği oluşmuş.

Fiyatı 10 bin dolardan başlayan ve laf yerindeyse lüks olarak tabir edilen Apple Watch Edition, bu indirimin dışında tutulması pek de şaşırtıcı bir durum olarak görülmedi. Aksine, bu platformda yer alan lüks akıllı saatlerin, farklı kişilere kendini özel hissettirmesi anlamında göstereceği için önem arz edecek niteliklere sahip olacak biçimde bulunması sağlanacak. Bunun yanında Apple Watch Sport ürünleri, bu kapsamda önemli bir seçenek olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.