Apple iTunes, Avrupa ülkelerinde iade anlayışına geçti
iTunes, Avrupa ülkelerinde farklı pazarlama anlayışı geliştiryor

Teknoloji firmaları arasında her zaman büyük bir yarış vardır. Bu yarışın içinde tutunabilmek için sürekli zorlu bir etap mekanizmasıyla bir sistem içinde bulunan şirketlerin arasında birkaç şirket; teknolojik ürünlerinin kalitesiyle ve geliştirdiği pazarlama yöntemleriyle aradan sıyrılarak; kullanıcıların her zaman yoğun talebine maruz kalmışlardır. Bu şirketlerden birisi de Apple’dır.

Apple’dan Geri İade Sistemi

Apple firması; diğerlerinden farklı tasarımlarla daha fazla göze çarparken, bazı konularda diğer teknoloji firmalarından daha zirvede olduğundan bir öncü niteliği de taşımaktadır. Apple firmasıyla alışveriş yaptığınızda, teknolojik ürünün kalitesinin yanında müşterilerine sınırsız imkanlar sağlayarak onları memnun etmeyi de ön planda tutmayı misyon haline getiren bir yapıda bulunuyor.

Apple son olarak Avrupa Birliği ülkelerine bazı ayrıcalık tanıyarak; onları daha da memnun etme yolunda bir hizmet adımı atarak adından söz ettirmiştir. Apple, Avrupa Birliği‘ne bağlı ülkelerde yaşayan müşterilerine iTunes ve App Store’dan aldıkları; uygulama, şarkı ve filmleri, 14 günlük bir süre zarfında geri iade alma imkanını sunuyor. Her ne sebepten olursa olsun geri verme hakkınız bulunan bu içeriklerle Apple’a olan bakış açınız ister istemez biraz daha olumlu bir hal alıyor. Apple’ın bu pazarlama tekniği yalnızca; İngiltere, Fransa ve Almanya gibi Avrupa Birliği ülkelerinde ön plana çıkarak kullanıcılarına yeni yıl hediyesi niteliği taşıyacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here