Ana Sayfa Akıllı Telefon Apple'dan Katlanabilir Bir iPhone Geliyor - İşte O Telefonun Görüntüleri!

Apple’dan Katlanabilir Bir iPhone Geliyor – İşte O Telefonun Görüntüleri!

Katlanabilir telefonun prototip modeli, paslanmaz çelik menteşelere sahip iPhone 11'e dayanıyor.

-

Geçtiğimiz yıl katlanabilir akıllı telefonlar hayatımızda yer edindi ve öyle görünüyor ki kalıcı olmaya niyetliler. Samsung, yakın zamanda ikinci nesil katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürerken, Huawei ve Motorola bir sonraki katlanabilir telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bununla birlikte, diğer akıllı telefon markaları da kendi katlanabilir akıllı telefonları üzerinde çalışıyor. Bu markalardan biri de iPhone ile dünyanın en popüler telefon şirketi olan Apple gibi görünüyor. Apple, şirket tarafından yapılan bir patent başvurusu ile ortaya çıkan, katlanabilir bir telefon üzerinde çalışıyor.

Şimdiye kadar Apple ile ilgili sızıntılar konusunda iyi bir geçmişe sahip olan YouTuber Jon Prosser, şirketin gerçekten katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını ve bunun sadece söylenti olmadığını doğruladı. Ancak cihazın herkesin beklediği gibi olmayabileceğini de sözlerine ekledi.

Telefonun gerçek bir katlanabilir telefon olmadığını, iki ayrı ekranı bağlayan bir menteşeye sahip olduğunu iddia ediyor. Menteşe, cihazı mevcut katlanabilir akıllı telefonlardan daha dayanıklı hale getirmek için konulmuş ancak cihazdaki ekran bükülemiyor veya katlanamıyor.

Kaynağımız Pressor, telefonun açıldığında tek bir sürekli ekrana sahip olacak şekilde tasarlandığını ve böyle olmasına rağmen iki ayrı panele sahip görünmediğini ekliyor. Telefonun prototip modeli, paslanmaz çelik menteşelere sahip iPhone 11’e dayanıyor.

Jon Pressor’un iddialarının dışında, bu gelişmeyi doğrulayan hiçbir bilgi bulunmadığını unutmayın. Ayrıca, akıllı telefon hakkında teknik özellikler ve açısından bilinen hiçbir şey yok.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakYouTube

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...