iOS işletim sistemi

Apple, yeni bir kampanyayla piyasadaki yerini daha da genişletmek için hamleler yapmaya hazırlanıyor. Apple firmasına yakınlığı ile bilinen bir web sitesinin yaptığı açıklama da bu kampanyayı doğrulayıcı bir nitelik taşıyor.

Apple ile Android Takası Gündemde

Akıllı telefon piyasasında Android ve iOS işletim sitemi arasındaki rekabet en uç noktalara taşınırken, firmaların birbirlerine üstünlük kurma mücadelesi de tam gaz devam ediyor. Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar, piyasada önemli bir yer tutsa da Apple üretimi olan iPhone modelleri de küçümsenemeyecek bir satış grafiği ile varlığını sürdürüyor. Android akıllı telefonların daha fazla kullanılmasının sebebi ise tamamen maddi olarak görülebilmekte. Bir iPhone modeli edinmek yerine kimi firmaların 3-4 tane akıllı telefonunu temin edebiliyorsunuz.

iOS

Android telefonunu getir iPhone’u götür

Buna engel olmak isteyen ve kendi satış grafiklerini daha üst düzeye çıkarmak gibi hedefler belirleyen Apple için yeni bir iddia ortaya atıldı. Yeni habere göre Android işletim sistemi içeren telefonlar ile iPhone telefonlarının takas edilebileceği gibi bir durum ortaya çıkılıyor. Bu kampanyanın önümüzdeki haftalarda kullanıcılarla sunulacağı da bir diğer haberler arasında yer alıyor.

Bu tür kendisini gösteren programlar, birer fırsat olarak gösterilip, elinizde bulunan Android telefonları en ucuz fiyatlarla alarak, sizlere iPhone seçeneği sunabilirler. Ancak Android cihazlar üzerinde böyle bir girişimde bulunarak; kullanıcıları iOS işletim sistemi kullanmaya davet etmenin etkili bir yolu olarak görülebilir.

Peki böyle bir sistemin başlaması durumunda aramızda android telefonunu götürüp bir iphone almayı düşünen olur mu dersiniz ?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.