Aptal mısın? Android Oyunu

0
39
Aptal mısın

Zeka testleri, aptallık testleri son yıllarda en çok ilgimizi çeken olaylardan birisidir. Bunun için binlerce araştırma aktif olarak devam etmektedir. Hadi gelin, işi biraz basite indirgeyelim ve Aptal mısın? Android Oyunu ile aptallığımızı test edelim.

Arox firması tarafından geliştirilen ve Google Play Store’un Bulmaca kategorisinde yerini alan ücretsiz Android oyun, size sorduğu onlarca soru ile aklınızı karıştırmaya çalışıyor. Aptallık testlerinin en büyük özelliği olan basit soruyu en zor soru haline getirme uğraşısı nedeniyle, soruları çözerken kafayı yiyecek düzeye geliyorsunuz.

Örneğin, bölüm 15’te yer alan soru hakkında uzun süre düşünebilirsiniz. Fakat, cevabı aslında çok basit. Sorunun istediği durumu iki farklı seçenek ile yapabileceğini bilmeniz gerekiyor. Bir seçenek, sorunun “Aynı anda” kısmından dolayı etkisiz olacağı için geriye kalan seçenek üzerinde çalışmanız gerek.

aptal-misin-1-5-c1bb2b-h900

Aklınızın sınırlarını eğlenceli sorular ile zorlayabileceğiniz Aptal mısın? Android Oyununun ayrıca ücretli seçenekleri de bulunmakta. Bu seçenekler ile yeni objelerin, yeni soruların kapısını aralayabilirsiniz. Ayrıca ücretli seçenekler ile gelen soruların daha eğlenceli olduğunun garantisini verebiliriz.

Google Play Store üzerinden yayınlanan ve tamamen ücretsiz olan Aptal mısın? Android Oyununu bir an önce cihazınıza yüklemelisiniz. Android 2.3 ve üzeri tüm sürümlerde oyunu oynayabilirsiniz.

İyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here