Girl With Mobile Smart Phone

Akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi olan, kullanıcıların izinsiz ve haberi olmadan hatlarından kesilen ücretler, artık alınamayacak. Konuyla ilgili Devlet kanadından yapılan açıklama ile kamuoyuna duyurulan gelişme ile birlikte, bu tür işlemleri önlemek için çalışmalar yapılacak ve kullanıcılar, bu tür durumlara karşı Devlet tarafından koruma altına alınacak.

Lütfi Elvan

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından yapılan bugünkü açıklama ile gündeme gelen ücretlendirmeler ile ilgili çok şikayetin alındığı belirtilirken,  bu konudaki çalışmaların kısa süre içerisinde sonuçlanacağı söylendi.

Kullanıcıların bu tür mağduriyetlerinin önlenerek artık yaşanmayacağını yazılı açıklamasında beyan eden Elvan, izinsiz hiçbir şekilde ücretin tahsil edilemeyeceğini de sözlerine ekledi.

Hat alımlarında operatörler ile kullanıcı arasında yapılan sözleşmelerde de bir takım değişiklikleri öngören bu düzenleme,  hattın kapatılmasından tekrar açılmasına kadar pek çok konudaki düzenlemeleri baştan sonra değiştirecek.

Göz Sağlığı Testi - Eye Exam

Çalışmaların 1 Temmuz’a kadar bitirilmesi planlanıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.