ASUS ROG Akıllı Telefon

Akıllı telefon dünyasında artık tam anlamıyla yeni bir kategorinin oluşturulduğunu söylemek gerekiyor. Razer tarafından başlatılan yeni kategori oyuncu akıllı telefonları. Son dönemde sık sık bu konuda yeni modellerin ortaya çıkmaya başladığını gördük. Razer tarafından tanıtılan telefonun hemen arkasından gelen Xaiomi akıllı telefonları, sonrasında Sony’nin Play modeli üreteceği iddiası derken şimdi ise ASUS ROG Akıllı Telefon modeli üzerinde çalışmalar yapıldığı belirtiliyor. Oyuncu serisi akıllı telefonlar içerisinde yer alması ve fark oluşturması beklenen yeni akıllı telefon modellerinin, sistem özelliklerinin nasıl olacağı ise merak konusu.

ASUS ROG Akıllı Telefon Ne Zaman Gelecek?

ROG serisini kullanıcılara sunan ve oyuncu dünyasında kendisine geniş bir yer bulan Asus’un bu modelle beraber akıllı telefonlarıyla oyun dünyasını bir araya getireceğinden söz ediliyor. Markanın ASUS ROG Akıllı Telefon modelinin detayları hakkında bir bilgi paylaşımı yapılmış değil ancak şirketin CEO’su tarafından konuşulan bilgiler, yeni akıllı telefonların yolda olduğunu gösteriyor.

ASUS ROG Akıllı Telefon

CEO Jerry Shen tarafından açıklanan bilgilere göre ASUS ROG Akıllı Telefon modelinin planlar içerisinde olduğu görülüyor. Fakat şu an için yeni akıllı telefonların hiçbir detayı belli değil. Fakat bu bilgiler bile son dönemde moda haline gelen oyuncu serisi akıllı telefonlarını öne çıkarmaya yetmiş durumda. ROG serileriyle zaten oyunculara hitap eden markanın, böyle bir adım atıp atmayacağını göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here