Ana Sayfa Akıllı Telefon Asus ROG Phone 2 İddialı Geliyor

Asus ROG Phone 2 İddialı Geliyor

Asus ROG Phone 2 akıllı telefonlarında yer alacak olan özellikler neler olacak? Telefonun sistem özellikleri konusunda neler biliyoruz?

-

Akıllı telefon dünyasının en iddialı modelleri arasında gösterilen Asus ROG Phone telefonları için beklenen dönem geldi. Asus tarafından yapılan açıklamaya göre telefonlar çok kısa bir süre içerisinde yenilenecek. Asus ROG Phone 2 adıyla gelecek olan yeni akıllı telefonlarla ilgili olarak ise önemli detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son olarak yeni akıllı telefon modelinde yer alacak sistem özelliklerine ilişkin bazı bilgiler ortaya çıktı. Bu kez söz konusu akıllı telefon modelinde yer alacak işlemciler ve telefonların RAM bellek miktarı ortaya çıkmış durumda.

Asus ROG Phone 2 Ne Zaman Geliyor?

Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihi belli olmuş durumda. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar 23 Temmuz tarihinde gelecek. 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak modelin içerisinde de yepyeni bir işlemci yer alacak.

Telefonların içerisinde yer alan işlemcilerin Snapdragon 855 modelinin güncellenmiş modeli olan Plus modeli olacağı açıklandı. Plus işlemci modelleriyle beraber akıllı telefonların performans konusunda, işlemci kısmında %4’lük bir performans artışıyla geldiğini göreceğiz.

Asus ROG Phone 2

Bunun dışında RAM bellek kısmında da yenilikler yapılacak. RAM bellek kısmında ise geçen seferki seriye göre daha iyi bir akıllı telefon sunulacak. Bu kez telefonların içerisinde 12 GB RAM bellek gibi oldukça iddialı bir RAM miktarının sunulması bekleniyor.

İddialı özellikleriyle fark yaratmasını beklediğimiz akıllı telefonların 23 Temmuz tanıtımından sonra tüm detayları ortaya çıkacak. Telefonların detaylarının açıklanması sonrasında, merak edilen bilgilere yer vereceğiz.

Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler bu kadar ile sınırlı. Oyun odaklı telefonun daha ne gibi özellikleri olacağını görmek için tanıtım sonrasında sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Asus ROG Phone 2 tanıtımını merakla bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redmi K30 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Bir Xiaomi Ultra telefonu için 10 yıl bekliyorsunuz ve şimdi ikisi aynı anda geliyor. Xiaomi Mi 10 Ultra'nın yanı sıra Redmi K30...

En İyi Xiaomi Telefonlar 2020

Xiaomi, para için değeri yeniden tanımlayan telefonlar sunarak kendisi için bir niş yarattı. Çinli üretici şimdi İngiltere ve diğer Batı pazarlarında satış...

Xiaomi Mi 10 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

On yıl önce Xiaomi, teknoloji yolculuğuna başladı ve bir yıl sonra ilk akıllı telefonu olan Mi 1'i piyasaya sürdü. Bugüne kadar hızlı...

Huawei’den Yepyeni Bir Parmak İzi Kilidi!

Huawei, yakın zamanda ekran parmak izi kilit açma teknolojisi için bir patent başvurusunda bulundu. Bu, bir akıllı telefon ekranının her santiminden kilidi...

Huawei Watch Fit’e İlk Bakış

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek ve kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri,...