Ana SayfaAndroid HaberleriAsus Rog Phone 3, Android 11 Beta Programına Başladı!

Asus Rog Phone 3, Android 11 Beta Programına Başladı!

Asus Rog Phone 3 için güncelleme zamanı... İşte Android 11 Beta testine dair bilmeniz gereken tüm detaylar.

-

Asus, geçtiğimiz günlerde orijinal Rog Phone’un Android 10 güncellemesini almayacağını doğruladı. Bir amiral gemisi akıllı telefon olarak orijinal Rog Phone, iki adet Android güncellemesi bile almadı. Bununla birlikte, şirket nihayet üçüncü nesil Rog Phone 3 amiral gemisi için Android 11 Beta testine başladı.

Asus Zenfone Fransa Ekibi’nden biri, Beta Testinin ayrıntılarını paylaştı. Gönderi, Rog Phone 3 için Android 11 Beta Testinin resmen başladığını söylüyor. Asus’un yenilenen ZenUI’si, önceki sürümlerden daha iyi diyebiliriz.

Üstelik Android’e çok daha yakın. Bu nedenle, Android 11’in güzelliklerinin çoğunun kullanıcı arayüzüne ulaşmasını bekleyebiliriz. Yani Android 11, sohbet balonları (konuşmalar), medya kontrolleri, gelişmiş izin yönetimi ve organize bildirimler gibi özellikleri de içeriyor.

Asus, Android 11’in ilk Beta testine (Zenfone 6 ile) duyurulmasından çok önce başlamış olsa da, kararlı güncelleme sadece bir ay önce yayınlandı. Temmuz 2020’de piyasaya sürülen Rog Phone 3 ile Asus, Beta güncellemesine daha yeni başlıyor.

Mart 2020’de Rog Phone 2, Android 10 güncellemesi alabilmişti. Bu nedenle, Asus’un geçmiş kayıtlarına baktığımızda, Rog Phone 3’ün kararlı güncellemeyi birkaç ay içinde almasını bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here