Ana SayfaTeknoloji HaberleriAsus, Yeni Fansız Chromebox'ını Görücüye Çıkardı!

Asus, Yeni Fansız Chromebox’ını Görücüye Çıkardı!

Asus, yeni fansız Chromebox'ını tanıttı. Cihaz birçok harika özelliği de beraberinde getiriyor. İşte detaylar...

-

Tayvanlı teknoloji devi Asus, Fansız Chromebox olarak bilinen en yeni Chrome OS cihazını piyasaya sürdü. Cihaz, 10. nesil Intel işlemcileri içeriyor ve iki işlemci versiyonunda bulunuyor. Ayrıca, cihazın üstün performans sunmasını sağlamak için, ultra hızlı bağlantılar için bir USB-C 3.2 Gen 1 ve üretkenlik ve iletişim için zengin bir uygulama yelpazesi için yerleşik Google Play desteği var.

Fansız Chromebox, zorlu ticari ve endüstriyel ortamlarda bile sorunsuz ve güvenilir çalışmaya izin veren fansız bir tasarıma sahip sağlam ve çok yönlü bir alüminyum kasa bulunduruyor.

Asus Chromebox, en üst düzeyde enerji verimliliği ile hızlı, akıcı performans için 16 GB’a kadar DDR4-2666 bellek ve 256 GB’a kadar M.2 SSD depolama ile eşleştirilmiş 10. Nesil Intel Core veya Celeron işlemcilerle güçlendirilmiş.

Asus

Cihaz ayrıca hızlı veri aktarımı, güç dağıtımı ve DisplayPort işlevselliği için çok yönlü bir USB-C 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası ile donatılmış. Ayrıca Chromebox, parlak, keskin görseller ve güçlü üretkenlik için aynı anda üç adede kadar 4K ekranın bağlanmasını destekliyor. Hızlı veri aktarımı için Intel WiFi 6 bağlantı desteği ve USB 3.2 Type-A bağlantı noktaları da bulunuyor.

Ayrıca, Fansız Chromebox, özellikle ulaşılması zor yerlere yerleştirildiğinde kolayca açılıp kapatılabilmesini sağlayan harici bir güç anahtarı kablosu desteğine de sahip. Ayrıca, kullanıcıların cihazı eski monitörler ve cihazlarla arayüzlemesine olanak tanıyan RJ50 arayüzü üzerinden bir RS232 de var.

Asus

ASUS Fansız Chromebox için kullanım durumları, dijital tabela, satış noktası sistemleri, akıllı satış makineleri, depo iş istasyonları ve hatta fabrika üretim hatları dahil olmak üzere çok çeşitli yerleri hedefliyor. Ayrıca, bulut çalışanları için uygun bir masaüstü değiştirme sistemi de sunuyor. Bu cihazın henüz fiyatı bilinmiyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakThe Verge

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here