Ana Sayfa Android Haberleri Asus Zenfone 5 Lite Android Pie Güncellemesi Geldi

Asus Zenfone 5 Lite Android Pie Güncellemesi Geldi

Asus Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesi için dağıtım başladı. Yeni güncelleme ne zaman tamamlanacak? Güncelleme ile gelen yeni özellikler neler?

-

Asus’un  amiral gemisi modelleri için sunduğu yeni seriler içerisinde dikkat çeken modeller bulunuyor. Bu modeller arasında oldukça yüksek fiyatlı akıllı telefonlar olduğu gibi amiral gemisi modelleri kadar yüksek fiyata sahip olmayan modellerde var. Bu modellerden birisi de Asus Zenfone 5 Lite akıllı telefonları. Şu sıralar Asus Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesiyle beraber tekrar gündeme gelen akıllı telefonlar, güncelleme almaya da başladı.

Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesi için açıklamalar yapan Asus, güncellemenin dağıtımı konusunda da merakla beklenen bilgileri paylaştı. Hemen Asus Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesi için detaylara bakalım.

Asus Zenfone 5 Lite Android Pie Dağıtımı Başladı

Öncelikle söz konusu akıllı telefon modeli için güncellemenin oldukça önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki Asus Zenfone 5 Lite akıllı telefonları serinin uygun fiyatlı akıllı telefonları olarak satışa sunulmuştu. Serinin uygun fiyatlı modellerinin sunulmasının yanında bu modellerin Android 7.1 sürümüyle çıkış yaptığını görmek mümkün oldu.

Android 7.1 sürümünün kullanıldığı bir akıllı telefonun Android Pie sürüm güncellemesi alması da sevindirici bir haber. Asus Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesinin detayları konusunda da yapılan açıklamaları takip etmek gerekiyor. Güncellemenin şu an için sürüm notlarının yayınlanmadığını belirterek işe başlamak gerekiyor.

Asus Zenfone 5 Lite Android Pie

Sürüm notları yayınlanmadığı için kesin olarak değişikliklerin neler olduğunu bilemiyoruz. Bununla beraber güncellemenin tüm Android Pie sürüm güncellemelerini getirdiğini ve ek olarak da güvenlik yamalarının da sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Zenfone 5 Lite Android Pie güncellemesinin 1 GB boyuttan biraz daha az bir boyuta sahip olduğunu ve güncellemelerin bölge bölge dağıtıma açıldığını da ekleyelim. Bölge bölge yayınlanan güncellemeler önemli.

Yani tüm cihazlar için aynı anda güncellemeyi görmek mümkün olmayacak. Bunun için bir süre daha beklemek gerekecek. Özellikle belli serilerin güncelleme alması birkaç ayı bulabiliyor. Haliyle güncelleme alamadıysanız bir süre daha beklemek ve sürekli olarak güncellemeleri takip etmek gerekebilir.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Lite versiyon akıllı telefonlara da önem veren Samsung, amiral gemisi modellerine sonradan eklediği Lite modelleri ile ünlenmeye başladı. Ama bu kez durum...