Asus Zenfone 5 Max

Akıllı telefonlarını yenileyen markalar arasında dikkat çeken Asus, son olarak MWC 2018 etkinliğinde Asus Zenfone 5 serisini tanıttı. Lite, 5z ve ana model olmak üzere 3 akıllı telefon modelini bir arada tanıtan markanın, seriyi 3 modelle sınırlı olarak tutmayacağı ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre markanın yeni akıllı telefonlarının özelleştirilmiş serilerine devam edeceği ve yeni modelin Asus Zenfone 5 Max akıllı telefonları olacağı belirtiliyor. Performans testleri ortaya çıkan Asus Zenfone 5 Max akıllı telefonlarının ne gibi özelliklerin bulunacağı ise şimdiden ortaya çıktı.

Asus Zenfone 5 Max Özellikleri Neler?

Yeni modelin diğer Max modellerinde olduğu gibi pil kapasitesiyle dikkat çeken seriler arasında yer alması bekleniyor. Muhtemelen 4000-5000 mAh değerinde bir batarya kapasitesi sunması beklenen modelin, pil kapasitesi konusunda detaylar paylaşılmış değil.

Asus Zenfone 5 Max

Yeni modele ait olduğu iddia edilen performans testlerine göre Snapdragon 660 serisi işlemciler kullanılacak. 2.2 GHz seviyesinde Snapdragon 660 işlemcilerinin orta sınıf akıllı telefonları yansıttığını söyleyebiliriz.

Bunun dışında 4 GB RAM bellek miktarının yer almasının beklendiği akıllı telefonların, işletim sistemi kısmında da Android Oreo kullanılacağı söz ediliyor. Yeni akıllı telefonlar için şu an elde edilen bilgiler bu kadar ile sınırlı. Pil kapasitesiyle kendisini göstermesini beklediğimiz akıllı telefonların detayları belli olduğu zaman sitemizden bu detaylara yer vereceğiz. Şu an için elde edilen bilgiler bu kadar ile sınırlı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here