Ana Sayfa Akıllı Telefon Asus Zenfone 7 Pro DxOMark Sonuçları Açıklandı

Asus Zenfone 7 Pro DxOMark Sonuçları Açıklandı

Kamera inceleme sonuçları ile gündeme gelen DxOMark listesinde, Asus Zenfone 7 Pro, en iyi ikinci selfie kamerasına sahip telefon oldu....

-

Asus Zenfone 7 Pro DxOMark sonuçları açıklandı. Listede iki ayrı kamera incelemesi var. Biri ana kameralar için, diğeri selfie modunda kullanılan kamera için mevcut. İki incelemenin de genel sıralamada farklı konumları bulunuyor.

Genel olarak DxOMark, kamera konusunda iyi ayrıntılar, genellikle hoş renkler, hızlı ve doğru otomatik netleme ve doğru pozlama buldu. Dinamik aralığın eksik olduğu kabul edildi ve bazı sahnelerde biraz renk dağılımı vardı.

Asus Zenfone 7 Pro, 115 genel puanıyla DxOMark’ın cep telefonu sıralamasında 22. sırada, Huawei P30 Pro‘nun hemen arkasında yer alıyor. Ayrıca OnePlus 7T ve 7T Pro‘nun üzerinde yer alıyor.

DxOMark selfie kamerası bölümünde Zenfone 7 Pro, DxO’nun en iyi Huawei P40 Pro‘nun hemen arkasında bulunuyor. 101 puanlık DxOMark genel puanıyla ikinci en iyi selfie kamerasına sahip telefon.

Zenfone 7 Pro, ana kamerasını döner mekanizması aracılığıyla selfie kamerası yerine kullanıyor. Bu sayede daha büyük sensörün ve daha iyi optiğin doğal avantajlarını elde eder. Selfie kamerası bölümüne bakıldığında, birincil kamera mükemmel dinamik aralık, her koşulda iyi pozlama, doğru renkler ve hoş cilt tonları sunuyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakDxOMark

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.