Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Asus Zenfone 7, Ağustos ayı bitmeden geliyor. İki telefon var ve iki telefonda da olacak özellikler göz kamaştırıcı olacak.

-

Asus, uzun zamandır sessiz. Marka Asus Zenfone 6’yı sundu ve adeta sustu. Yeni bir amiral gemisi telefonu ne zaman gelir derken sonunda o iyi haberi aldık. Asus Zenfone 7 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

Telefon hakkında bilgiler daha önce de sızmıştı ama tanıtım tarihinin bu kadar erken olacağı konusunda tahminimiz yoktu. Telefonun ne zaman geleceği konusunda sorulan sorulara yıl sonu olarak işaret gösteriyorduk. Gördük ki birkaç gün sonra yeni akıllı telefon karşımıza çıkacak.

Asus Zenfone 7 Tanıtım Tarihi

Bu kez bilgiyi veren doğrudan markanın kendisi oldu. Firmanın paylaştığı video, tanıtım tarihini ortaya çıkardı. Videoya göre yeni telefon 26 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Tayvan’da yapılacak tanıtım yine canlı olacak ama pandemi nedeniyle canlı çekim üzerinden tanıtım gerçekleştiriliyor olacak.

Tanıtımda gelecek telefonların iki farklı model olması söz konusu. Bunlardan birisi ana telefon modeli olacak. Ana telefon içerisinde bulunacak işlemci Snapdragon 865 serisi olarak bekleniyor. Bu seri güçlü olduğu kadar amiral gemisi akıllı telefonların yansıtılmış olduğu bir seri.

Ama buna aldanmayın çünkü Pro adında gelecek ikinci telefon içerisinde yer alacak olan işlemci Snapdragon 865 Plus olacak ve bu telefonun sınırları zorlayan modellerin kesesine dahil olması demek oluyor.

İki telefon tek tanıtım ile Asus, bu yıl bir nevi ben de varın demiş olacak. 26 Ağustos saat 14:00’da yapılacak etkinlik sonrasında modellerin özelliklerini biz de paylaşacağız ama yazıyı bitirmeden önce farklı bir bilgi daha paylaşmak isterim.

Şöyle olacak böyle olacak iki telefonu da göreceğiz. Gördüğümüz zaman teknik özellikler bir tarafa kamera özellikleri bir tarafa ayrılacak. Çünkü Asus Zenfone 7 akıllı telefonlarında da yine kamera kısmında aynı yapının korunması söz konusu.

Bu demek oluyor ki Asus Zenfone 6 Flip sistemi aynen kendisini koruyacak. Telefonun kamerası yine arkaya dönecek yine ön kamera açıldığında öne dönecek. Tabii ki bu beklenti. Asus sürpriz yapar farklı bir şeye adım atar mı? Cevapsız.

Bizi Youtube'ta takip et!

1 Yorum

  1. Asus hayranıyım zenfone 6 zs630kl modeline bayıldım. Fakat Türkiye de satışı yapılmaması çok üzücü oldu. şimdi zenfone 7 ve zenfone 7z Türkiye de satışa çıkmazsa daha çok üzülecegim.Turkiye satışa çıkacak ise kesin bilgi verir misin ?zenfone 7 zenfone 7z olmazsa 6 alalım bari

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Huawei, Bilgisayar ve Monitör Pazarlarına Girmek İstiyor

Belki de ABD yasağı, belki de Xiaomi'nin PC monitör pazarındaki baskısı. Her iki durumda da güvenilir bir kaynak, Huawei'nin söz konusu pazara...

Huawei’den Lazerli Kablosuz Şarj Aleti Geliyor!

Kablosuz şarj, uzun zamandır geleceğin akıllı telefon teknolojisi olarak müjdelendi ve telefonların kablosuz bir şarj pedi üzerine yerleştirilmesine veya bir kablo takılmasına...

Apple iPhone 12 Serisinin Model İsimleri Sızdırıldı!

Apple iPhone 12 serisi çok yakında piyasaya sürülecek. Telefon serisiyle ilgili detaylar gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelişmeye göre, "L0vetodream"...

Samsung Galaxy S21 Ultra, 5000 mAh Batarya İle Gelecek!

Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S20 ve Galaxy Note20 serisini çoktan piyasaya sürdü. Şimdi ise, gelecek yıl çıkacak olan yeni nesil...

iOS ve iPad OS 14.2 Beta Güncellemesi Geldi!

iOS 14, diğer birçok değişikliğin yanı sıra, iOS ve iPad OS cihazlarında ve ana ekranlarında büyük değişikliklerle geçen hafta resmi olarak piyasaya...