Ana Sayfa Akıllı Telefon Asus ZenFone Live (L2) Tanıtıldı - Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Asus ZenFone Live (L2) Tanıtıldı – Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Asus ZenFone Live (L2) modeli için tüm özellikler ve yeni akıllı telefonların tasarımı.

-

Asus, giriş seviyesi akıllı telefon modelleri için yeni bir üye daha tanıttı. Markanın yeni akıllı telefon modelleri olarak karşımıza çıkan Asus ZenFone Live (L2) modeli, fiyat performans serisi akıllı telefon modelleri içerisinde tercih edilebilecek modellerden de biri oldu. Hemen yeni akıllı telefonların sistem özellikleri ve tasarımlarından söz edelim.

Asus ZenFone Live (L2) Nasıl Bir Tasarım Kullanıyor?

Asus ZenFone Live (L2) akıllı telefonlarında dikkat çekecek derecede kalın çerçeveler bulunuyor. Üst kısımda ve alt kısımda geniş çerçeveleri bulunan akıllı telefonun, giriş seviyesi akıllı telefonlar için standartlaşan tasarıma yer verdiği görülüyor. Yine yan çerçeveler kısmında da benzer bir tasarım kullanılmış durumda.

Asus ZenFone Live (L2)

Telefonun arka kapak kısmına geçtiğimiz zaman ise tek arka kameranın öne çıktığı bir model görüyoruz. Geniş arka kameranın hemen alt kısmında bir de flaş ışığına yer verilmiş durumda. Siyah ve kırmızı renk geçişinin kullanıldığı telefonun, fiyatına göre ideal bir tasarım çizgisi var.

Asus ZenFone Live (L2)

Teknik Özellikleri Neler?

Asus ZenFone Live (L2) akıllı telefonlarının giriş seviyesi modeller olduğunu ekleyelim. Snapdragon 425 serisi işlemcilerin kullanıldığı akıllı telefonlarda, 2 GB RAM bellek miktarı var. 2 GB RAM bellek, giriş seviyesi akıllı telefonlar için kullanılan değerler arasında ve RAM bellek miktarına ek olarak 32 GB değerinde depolama birimine yer verildiğini görüyoruz.

Teknik kısımda ekran bölümünde de ideal bir seri söz konusu. 5.5 inçlik bir ekran kullanan telefonda HD çözünürlük sunuluyor ve LCD panellere yer veriliyor.

Asus ZenFone Live (L2)

Giriş seviyesi akıllı telefonların 5 MP değerinde ön kamerası ve 8 MP değerinde de arka kamerası bulunuyor. 3000 mAh değerinde bataryası bulunan Asus ZenFone Live (L2) modelinin tüm bu özelliklerle beraber fiyatının açıklanmadığını da bekleyelim.

İki farklı renk seçeneğinin sunulduğu akıllı telefon için son detayımızın özel versiyon olduğunu da ekleyelim. Biraz daha iyi bir akıllı telefon olması beklenen özel versiyonda Snapdragon 430 serisi işlemciler kullanılıyor ve 13 MP arka kamera karşımıza çıkıyor. Yine bu model için de fiyat açıklaması yapılmış değil.

25,587BeğenenlerBeğen
56,932TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here