Asus ZenFone Selfie

Selfie çılgınlığı günümüzde dünyanın her yerine yayılan bir durum haline geldi. Bu çılgınlığa şarkılar yazıldı, selfie keyfini daha rahat bir şekilde yapabilmek isteyenler için selfie çubukları tasarlandı. Başarılı firmalardan biri olan Asus’da bu çılgınlığa katılarak Asus ZenFone Selfie modeli ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Önceliği kalite bir selfie çekimi olan bu cihazın ön kamerası oldukça iddialı bir şekilde düzenlenmiş ve özellikleri açısından rakiplerine göre oldukça başarılıdır. Ön ve arka kamerası 13 MP olan bu telefonun her iki tarafında da çift LED flaş bulunuyor. Bir diğer başarısı ise pil ömrünün uzun olması, bu sayede kullanıcıların keyifleri yarıda kalmayacak ve bataryanın bitmesinden korkmadan dilediği kadar selfie çekebilecekler. İşletim sistemi olarak Android 5.0.2 olan Lollipop’u kullanan Asus Zenfone Selfie,  1080 x 1920 piksel çözünürlüğe sahip 5.5 inç ekranı ile yüksek kalitede görüntü imkanı sağlıyor.

Şık bir tasarıma sahip olan cihaz, teknik özelliklerinin yanı sıra dış görünüşü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Renk seçenekleri pastel tonlarda olan bu cihaz; beyaz, pembe ve açık mavi olarak tasarlanmış. Hem performans hızı hem de yüksek kalitedeki selfie kamerası ile kullanıcılarını şıklık ve uygun fiyat fırsatını bir arada sunuyor. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden Asus Zenfone Selfie ‘nin kamera özellikleri ile tanışın ve bu keyfin tadını çıkarın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here