Barn Voyage

Merhaba Arkadaşlar incelememiz Barn Voyage Strategy Guide üzerinedir. Oyun bir zamanlar patlama yapan farmville tarzı oyunun biraz geliştirilmiş versiyonu inekler,tavuklar, bağ bahçemiz var. Çiftlik oyunlarını sevenler için birebir.
Oyun çoğu ciftlik oyununa benzer özellikleri taşıyor.  Bunlar nedir diye sorarsanız tarla ekimi hasat zamanı hayvancılık bunlara yem düzenlemesi hepsi mevcut. Oyun türkçe olması çok büyük avantaj ve oyuna ilk başladığınızda verilen görevleri oyunu anlamamız oyuna bağlılığımızı arttırıyor. Oyuna ilk girdiğimizde tarlamızı ve hayvanlarımızı yemliyoruz. Bu aşamadan sonra yemlerimizi koyabilmek için ahır yapıyoruz. Böyle uzayıp gidiyor.
Arkadaşlar oyun görsel açıdan gayet güzel. Yapım aşamalarını izlerken hayvanları beslerken yada tarla ekimi vs. yaparken oyundan haz alıyoruz. Hayvanları yerken izlemek bile bizi güldürüyor.Görsel açından abartılmadan güzel bir işlem çıkartılmış.
Oyun Bağımlılık Yaratacak kadar Güzel beğeneceksinizdir eminim.  Tavsiye ederim
Oyun içi resimler;


Oyunu Google Play‘ den ücretsiz indirebilirsiniz. İncelemenin altında oyun ile ilgili video mevcut izlemenizi tavsiye ederim.
http://www.youtube.com/watch?v=wQS1SiZbtYI

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here