Piyasada onlarca müzik arşivi var ve içleriden bir taneside Beats Müzik arşivi. Kurulduğu günden beri zor günler geçiren kurucularına büyük bütçe hasarları veren ve birçok müzik yapımcısı tarafından telif hakkı sorunları nedeni ile mahkemelerde dava dava dolaşan Beats müzik firması birkaç gün önce Apple firmasına satıldı.

Apple firması bütçe ve reklam konusunda kendine güvendiğini açıklayarak müzik arşivini satın almıştı. Satın aldıktan hemen sonra Apple firması bazı alanlarda değişiklikler yapmaya başladı.

3Bildiğiniz gibi Beats müzik arşivi eskiden olduğu gibi yine Android ve Windows Phone gibi uygulamarının devam edileceği açıklandı. Bunun yanı sıra müzik arşivi uygulamasını indirdikten sonra 7 günlük bir demo sürümü oluyor bu süre zarfında uygulmayı bedava kullanıyor ve daha sonrasında ücret aracılığı ile uygulamayı satın alıyor veya telefonumuzdan satın alıyorduk Apple Beats’ı satın aldıktan hemen sonra demo süresini 14 gün’e çıkardı ve bu 14 gün süreye çıkarmasını Spotify müzik arşivine bir rakip mesajı gibi geldi. Ancak bildiğiniz gibi onlarca müzik arşivi ile Bears’ı karşılaştırırsak Beats karşılaştırılmayacak kadar küçük ve Apple’nin firmayı nasıl büyüteceği henüz bilinmiyor.

Popüler Uygulamaların Güvenliği Artıyor!

Eskiden 7 günlük demo ardından uygulama 120 Dolar aracılığı ile satın alırken Apple’nin yeni yaptığı güncelleme ile uygulamayı artık 100 Dolar’a satın alabilirsiniz. Apple’nin yaptığı bu iç açıcı değişiklikleri tahmimizce ilerleyen günlerde Beats müzik arşivinin üye sayısının artacağını bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here