Ana Sayfa Akıllı Telefon Beklenen iPhone 8 Şemaları LG G6’ya Çok Benziyor!

Beklenen iPhone 8 Şemaları LG G6’ya Çok Benziyor!

0

10 yıl önceki orijinal iPhone‘dan bu yana, Apple’ın akıllı telefonlarında, imza tasarımı özelliklerinden biri var: geniş çerçeveler (ve bundan sonra etkileyici ekran-gövde oranları). Ancak, muhtemelen Eylül ayında bir iPhone 8‘in çıkacağı eylül ayı içinde değişecek ve çerçeveye yakın olmayan 5.8 inçlik OLED ekran kullanacak.

iPhone 8‘in neye benzediğini önceden düşünüyoduk, ancak elimizde Apple’ın cihazı duyurduktan sonra herhangi bir şeyden emin olamıyoruz. Yine de, yakın zamanda sızdırılmış bir görüntü (Çin’den geliyor ve yukarıda görüldüğü gibi) iddia edilen şekilde bir iPhone 8’in teknik resimlerini gösteriyor.

Arka taraflar görüntülerinde tamamen farklı hikayeler olsa da, ön taraftan bu iddia edilen iPhone 8, LG G6’ya çok benziyor. Bildirildiğine göre, yeni akıllı telefonun boyutu 149 x 72.5 x 7.1 mm, dolayısıyla G6 ‘dan ince. İlginçtir ki cihazın arkasında bir dikey çift kamera yanında bir parmak izi tarayıcı var gibi görünüyor – bu ayrıntılar bir Apple akıllı telefon için alışılmadık bir durum.

Bu şemaların Mühendislik Doğrulama Testi (EVT) aşamasında bir iPhone 8 göstermesini talep ettiğini unutmamak önemlidir. Bunun anlamı kesinlikle nihai bir tasarım değil ve Apple’ın neye karar verdiği ya da karar vermiş olmasına bağlı olarak, böyle bir iPhone hiç pazarlamayabiliyor.

Önceki söylentiler, iPhone 8’in ekrana yerleştirilmiş bir Touch ID parmak izi sensörü özelliği olacağını söylüyordu, ancak teknik ve üretim sorunları Apple’ı bu fikri terk etmeye zorlayabilir. Arka taraftaki parmak izi tarayıcı, iPhone 8’in ön yüzünün çoğunlukla küçük çerçeveli (normal Touch ID algılayıcısı için yer olmayacak) ekran olması gerektiğinden mantıklı olacaktır.

Hatırlatma yaparak, iPhone 8 Eylül ayında duyurulabilir, muhtemelen bir 4,7 inç iPhone 7s ve bir 5,5 inç iPhone 7s Plus modelleri kesin olacak.

Yukarıdaki görüntü ve Phone 8’i nasıl düşünürdünüz?

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version