beyonce akıllı satti

Ünlü olmak bilhassa yeniliklere hemen erişebilmek için önemli gibi gözüküyor. Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, ilk piyasaya çıktığı günden beri tutulan bir şarkıcı oldu. Zamanla hayran kitlesi genişledi ve dünyaca tanınan bir pop star ola geldi. Ancak şimdilerde kolundaki saatle gündemde.
Apple’ın piyasaya çıkması için gün sayan saati Beyonce’un kolunda görüldü. Beyonce dışındaki diğer ünlülerde yeni akıllı saate hemen erişebilenler arasında. Saatiyle poz verip sosyal medya sitesine koyan Beyonce hayranlarınca tepkiyle karşılandı. Apple’ın akıllı saatinin 3 versiyonu çıkarılacağı biliniyor. Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition.

apple watch edition
Beyonce Apple’ın akıllı saatini taktı ve reklam için poz verdi.

Apple Beyonce Üzerinden Reklam Yaptı

Apple’ın çıkaracağı yeni saat için ön siparişler alındı ve çıkacağı an için gün saymaya başlandı ancak bazı ünlüler bu kuralı bozmuş durumda. Kollarında Apple’ın yeni akıllı saatleriyle dolaşan ünlüler ünlü olmanın tadını sonuna kadar çıkartıyor. Altın renkli Apple Watch saati henüz satılmasa da Apple’ın bu saati ünlü modacı Lark Lagerfeld’e gönderdiği biliniyor.
Apple Watch saatlerin en ucuzu 349 dolar olsa da Apple Watch Edition 18 karat altın kaplama ve fiyatı 17 bin dolara kadar çıkmakta. Apple’ın ünlü akıllı saatlerine herkesten önce erişen ünlüler kendilerini imrendiriyorlar. Dünyaca tanınan ve çıkardığı şarkılarla herkesi kendine hayran bırakan Beyonce’da yeni aldığı saatiyle poz verenler arasında. Yaptığı bu hareket tepki çekse de yeni aldığı saate gözü gibi baktığı belli . Ne diyelim nazar değmesin Beyonce hanım.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.