bisiklet-Rakipler-6e449c-H900

 

Miniclip.com tarafından geliştirilen yepyeni bir yarış oyunu. Ücretsiz bir oyun olmakla beraber iyi vakit geçirebileceğiniz fizik kurallarına yönelik olan bir oyun Bike Rivals..

 


rivals2
1 Ekim 2014 Tarihinde yayınlanan guncellemesiyle beraber gerçekten tüm bug ları kaldırılıp performans konusunda iyileştirmeler yapılmış eğlenceli bir oyun. Oyun yarış kategorisinde yer almaktadır ve çok popüler bir oyundur. Oyunda ekranın sağ tarafına basarak hızlanıyorsunuz. Durmak veya yavaşlamak istediğinizdede ekranın sol tarafına dokunuyorsunuz. Bunlarla birlikte telefonu sağa sola dogru yönelterekte akrobatik hareketleri yapabiliyorsunuz. Bu sayedede nitro kazanıyorsunuz. Nitro kullanmak için ekranda sol alt taraftaki işarete basılı tutuyorsunuz. Oyunda suların üstünde olan kayıklardan ileriye doğru atlayabilirsiniz. Nitroyu durdurmak için frene basıyorsunuz. Oyunda en önemli olan diğer unsur ise barut depolarına dikkat etmekten ibaret. Oyunda birçok bölüm bulunmaktadır. Bölümleri yıldız alarak geçebiliyorsunuz.

bisiklet-rakipleri-6

Bölümleri yıldız alarak geçebiliyorsunuz. Yıldızlarıda sürelere bağlı olarak alabiliyorsunuz. Ne kadar kısa sürede bölümleri bitirirseniz o kadar çok yıldız alabilirsiniz. Yıldızlar level geçmenizde en büyük etken durumunda. İlk bölümlerde ne kadar çok yıldız alırsanız ileriki bölümlerde o kadar daha iyi oluyor ve alışmış oluyorsunuz. Vakit geçirilebilecek eğlenilebilecek bir oyun. Herkese iyi oyunlar dilerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here