Ana SayfaTeknoloji HaberleriBim Aktüel Ürünleri Bu Hafta Ev Hanımlarını Sevindirecek 11 - 16 Ekim

Bim Aktüel Ürünleri Bu Hafta Ev Hanımlarını Sevindirecek 11 – 16 Ekim

-

Haftanın Bim Aktüel Ürünleri ev hanımlarına göre hazırlanmış olarak listelendi. Yardımcı mutfa aletlerinin yer aldığı listede birbirinden güzel ürünler yer alırken satışlar sadece stoklarla sınırlı olacak

Türkiye’nin en ekonomik market zinciri olan BİM bu ucuzluğuna haftalık promosyonlu tanıttı Aktüel ürünleriyle devam ediyor. Uzun yıllardır çalışmalarıyla tüm Türkiye’de binlerce mağazaya sahip olan firma son zamanlarda bu rakamı dahada artırmıştı ancak beklentileri karşılamayan 70 mağazasını kapatarak bu çılgınlığa ara vermesi gerekti.

bim indirimli şişme yatak

Bim Neden ucuz ? Herkesin merak ettiği sorulardan biri neden ekonomik olması şirketin sürekli vurguladığı gibi toptan satış fiyatı üzerinden halka sunması daha ekonomik olmalarını sağlıyor. Yani üretim alanlarından mağazalara kendileri ürünleri aktararak aracı firmaları kaldırarak daha ucuz hizmet veriyor. Bunun yanında satışını yaptıkları birçok ürünün BİM A.Ş bağlı olması ve onlar için özel olarak üretilmeleri ikinci kez daha ucuz halka satış yapmalarına olanak veriyor.

11 – 16 Ekim Haftanın ürünlerini incelediğimizde ön plana çıkan ilk ürün Çift Kişilik şişme yatak, bu ürün oldukça değerli çünkü piyasalarda bulmak çok zor olan yardımcı eşyalar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden sparişlerle elde edebilirsiniz ancak kargo, bekleme süresi ve fiyat farkından dolayı haftanın Bim aktüel ürünlerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ne zaman ek bir yatağa ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz özellikle sık misafiri ağırlayan kişiler için ek bir yatak olacaktır. Şişme yatakların bir diğer artısı’da yumuşak zemin sevenlerin kullanabileceği en ideal ürün olmasıdır.

Listenin diğer iki ürünü de olta seti ve Kablosuz telsiz telefon oldukça uygun fiyatlarda olması ihtiyacı olanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat, diğer Bim aktüel ürünleri ise tamamen ev hanımlarını ilgilendirecek uygun fiyatlı mutfak aletlerinden oluyor.

İşte 16 Ekim Bim Aktüel Listesi

16 Ekim Bim Aktüel Ürünleri

Paslanmaz çeliten oluşan mutfak aletleri sadece 3.95 fiyatta olması dikkat çekiyor. Piyasa değerleri 12 TL üzerinde olan yardımcı mutfak aletlerini listenin en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here