Ana SayfaTeknoloji HaberleriBİM, Star Wars Hayranlarınca Talan Edildi!

BİM, Star Wars Hayranlarınca Talan Edildi!

-

Star Wars Ürünlerinin BİM’ de satılacağı bir hafta öncesinden büroşür bastırılarak duyurulmuş ve mağaza panolarına asılarak halka önceden ilan edilmişti. Ve belirlenen Star Wars ürünleri bugün satışa çıktı ama kapısında bekleyen hayran kitlesi tarafından açılış ile birlikte talan edildi.

Her Cuma standart olarak indirimli ürünlerini satışa sunan mağaza bir hafta öncesinden indirimli ürün hakkında bilgilendirme için büroşür ve ilan ile duyurusunu yapıyordu. Bir hafta önce başlayan duyurusunda Star Wars ürünlerinin satışa sunulacağı duyurulmuş ve Star Wars hayranları bu duyuru üzerine bu sabah saat 08:00’dan itibaren BİM’in kapısında uzun kuyruklar oluşmaya başlamıştı. Star Wars ürünleri Türkiye genelinde toplamda 4096 mağazada satılmaya başlanırken, satışa sunulması ile birlikte adeta ürünler talan edildi denebilir.

bim-star-wars ürünleri

18 Aralık 2015 olarak belirlenen tarihlerden itibaren Star Wars ürün stokları önceden hazırlanmış ve satışa hazır hale getirilme çalışmaları sürümüştü. Gün geldi ve Star Wars hayranları havanın soğuk ve yağmurlu olmasına aldırmadan sabah erken saatlerde BİM’in önünde kuyruklar oluşturmaya başladı. anne ve babalarının bir ekmek al gel talebine kulak asmana bazı gençlerin sabahın erken saatinden itibaren dışarıda beklemesi haliyle ebeveynleri de kızdırmış olsa gerek.

bim içi

Mağazaya her giden Star Wars hayranının birden fazla ürün satın alabilmesi ve ayrılması, yeterli stokların bulundurulmasıyla müşterilerin yüzünü güldürdü.Gençlerin yanında dede ve ninelerin de torunları için bu ürünlerden aldıkları görüldü. Ürünleri birden fazla alarak hediye, koleksiyon ve kullanım amacında olanlar da var. Ürünlerin kalitesi hakkında ise şu an için yorum yapmayalım. Haliyle uygun fiyatlı indirimli ürünler diyelim.

bim-star-wars

Haberi okuyup da BİM’e doğru koşturmanızı tavsiye etmeyiz. Zira bu ürünler için çoktan geç kalmış sayılırsınız. İlla da almak istiyorum diyorsanız mağaza mağaza koşturmanıza gerek yok, BİM satış temsilcisine ürünü sorun o hangi mağazada ürün kalmış ise sizi o mağazaya yönlendirebilir. :)

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here