doğukan özkan

Karadeniz fıkralarını aratmayan bu olay Adana’da gerçekleşti. Teknolojinin nimetlerinden ne konuda yararlandığı hayli tartışılır olsa da Adana’da yaşamını sürdüren 30 yaşındaki Doğukan Özkan, evleneceği kızı internetten hazırladığı 60 soruluk ankete tabi tutarak arıyor. Aradığı en büyük nitelik sadakat olan Özkan, bakalım anketiyle aradığı kıza kavuşabilecek mi?

doğukan özkan
Uygun eş adayını bulmak için site kurup, anket ile şansını deniyor.

Anket 60 Sorudan Oluşuyor

2 yıllık önlisans bilgisayar programcılığı mezunu olan Doğukan Özkan bugüne dek çıktığı hiçbir kızla evlenemediğini kaydetti. Ailsine ait lokantayı işleterek geçimini sürdüren Doğukan Özkan evlenebilmek için 3 yılda farklı televizyonların evlendirme programlarına katılı ancak buna rağmen aradığı eş adayını bulamadı. Bunun üzerine kendi kurduğu internet sitesinde “Doğukan Özkan Aradığı aşkı sınavla seçiyor” başlıklı anketini uygulamaya döktü. Aşkı bulmak için anketle yola çıkan Özkan bu şekilde sesini kızlara duyurmuşa benziyor. Anketi herkese duyurmak isteyen Doğukan Özkan, ankette eş adayının hobilerin,, huylarını, kişisel bilgilerle ilgili 60 soru yönlendiriyor.

Ancak ankete henüz kimse katılmadı.Anketle ilgili “Bu ankete katılanların verdiği yanıtları inceleyeceğim. Bana göre uygun yanıtlar verenlerle görüşeceğim. Ankete daha çok kişinin katılması için çalışıyorum. Kısmete de inanıyorum. Uygun bir eş adayı olursa evleneceğim. Ben aşktan ve sevgiden de öte, sadece sadık bir eş arıyorum.” ifadelerini kullandı. Aradığı aşkı bulmak için kolları sıvıyan Özkan yaptığı anketle kızlara ulaşmaya çalışıyor. Ankette uygun cevabı verenlere ulaşacağını bildiren Özkan şuan ankete katılacak eş adaylarını bekliyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.