Ana Sayfa Oyun Borderlands The Handsome Collection Sadece 12 TL

Borderlands The Handsome Collection Sadece 12 TL

Borderlands The Handsome Collection paketi için fiyatlar açıklandı. Oyunun fiyatı nasıl? Paket içerisinde hangi içerikler var?

-

Oyun dünyasının kilit taşlarından biri olan Borderlands oyunu için geri sayım başladı. Öyle ki kısa süre sonra serinin yeni bir yapımla kullanıcıların karşısına çıktığını görmek mümkün olacak. Oyuncuların merakla beklediği yeni yapımın, Borderlands 3 olarak gelmesi bekleniyor. Yeni oyun şerefine ise özel bir paket hazırlanmış durumda. Borderlands The Handsome Collection adıyla hazırlanan paket, fiyatıyla dikkat çekiyor.

Bir yandan yeni oyunun reklamının yapılması, bir yandan ise oyuna duyulan ilginin yeniden artmasını sağlamak için Borderlands The Handsome Collection paketi ortaya çıkarıldı. Steam üzerinde dev bir kampanya ile duyurulan Borderlands The Handsome Collection paketi bir hayli dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Borderlands The Handsome Collection Paketi Geliyor

Gearbox Software bir yandan yeni oyun için çalışmalarına devam ediyor. Mevcut oyuna göre hemen hemen benzer bir hikayeye sahip olacağı ve devam serisi olarak değerlendirileceği düşünülen oyunun, farklı yapısıyla dikkat çekeceğini düşünüyoruz. Şimdiden ilgi odağı olan yapımın çıkışına kadar özel bir paket hazırlanmış oldu.

Ayrıca Bakınız: The Surge 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu paketin bu kadar öne çıkmasının nedeni ise fiyatı. Steam tarafından hazırlanan paket, %97 oranında indirimle beraber duyuruldu. Bu şekilde oyunun koleksiyon serisi sadece 12.43 TL gibi bir satış fiyatına sahip olmuş oldu.

Borderlands The Handsome Collection

Yeni paketin içerisinde ise yok yok. Sadece ana oyun değil, bunun dışında şimdiye kadar dağıtılmış olan tüm ek paketlerin de oyun içerisinde yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Tüm ek paketlerin yer aldığı serinin asıl fiyatının da 480 TL gibi oldukça iddialı bir rakam olduğunu belirtelim. The Pre Sequel oyununun da içerisinde yer aldığı paketi satın almak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Öyle ki bu fiyat kalıcı değil. Kampanyanın kısa bir süre içerisinde son bulması bekleniyor. Başta da belirttiğimiz gibi bu tam olarak bir reklam çalışması. Muhtemelen kısa bir süre sonra Borderlands The Handsome Collection paketinin tekrar 480 TL satış fiyatının olduğunu görmek mümkün olabilir.