Galaxy Win 2

Yakın zamanda tüm dünya da satışa sunulması beklenen Galaxy Win 2 Brezilya vitrinlerinde yerini aldı bile. Fiyatının tam olarak netleşmesi sonrasında Brezilya’da satışa sunulan Win 2 2013 yılında piyasaya sürülen Win adında ki ilk serisinin devamı olarak nitelendiriliyor.Bir önceki modele nazaran Win 2’de pek bir fark gözlenmese de ilk seriden daha iyi bir performans sunacağı aşikar.

Galaxy Win 2 özelliklerine bakacak olursak.

2013 yılında sunulan ve aradan 2 yıl geçmesine rağmen pek bir değişime uğramayan Galaxy Win 2 LTE bağlantı desteği ile geliyor. Hatta Win 2‘nin diğer modele göre bir çok özelliği bile kısıtlanmış olarak gösteriliyor. Galaxy Win modelinde 4,7 inç ekran genişliğin Win 2’de 4,5 inç’e düşürülmüş. Bir önceki modelde Qualcomm Snapdragon 200 işlemci tercih edilirken, Galaxy Win 2 modelinde 4 çekirdekli yine Qualcom Snapdragon 410 terci edildiği gözleniyor.

Samsung yeni tableti Galaxy Tab S2'yi duyurdu

samsung-galaxy-win-2

 

Kamera özelliklerine bakacak olursak 8 megapiksel arka kameranın haricinde , 1 megapiksel bir ön kamera deneyimi sunan Galaxy Win 2, 2000mAh batarya gücü ile kullanıcıların karşına çıkıyor. Galaxy Win modelinde tercih edilen 5 megapiksel arka ve 1 megapiksel ön kameranın, Galaxy Win 2 modelinde çok büyük bir değişim geçirmediği ortada. Brezilyada 230 dolara satışa sunulan cihaz, Android 4.4 KikKat işletim sistemi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bu akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz ? Lütfen değerli düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletin.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.