İşte, Android KiKat’a geçecek olan Samsung cihazları

Samsung Hindistan kaynaklarına göre, Koreli şirket içerisinde bulunduğumuz ayın sonuna kadar tam beş farklı cihazı için Android 4.4 KitKat güncellemesini sunmayı planlıyor.  Şuanda görünen kadarıyla Galaxy S4 mini, Galaxy Grand 2 Duos, Galaxy Mega 5.8 Duos, Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy Note 3 Neo modelleri en yakın zaman içerisinde 4.4’e kavuşacak olan cihazlar olarak görülüyor.

Yeni sürümlerin testleri çoktan modelleri için tamamlandı, şimdi ise sadece geriye bu sürümlerin mobil cihaz kullanıcılarının ellerine ulaştırmak kaldı. Dolayısıyla eğer bu cihazlardan herhangi birine sahipseniz içerisinde bulunduğumuz ay boyunca haberlerimizi sıklıkla takip etmeniz veya imkanınız varsa cihazınıza gelecek olan güncelleme bildirimlerinin açık konumda olduğundan emin olun.

Elbette en büyük merak konularından birisi de Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 cihazlarıydı. Şuanda aşağıda da gördüğünüz testte olduğu gibi iptal edilmiş yazıyor. Fakat Samsung bu cihazları için de güncelleme verir mi vermez mi ilerleyen günler de hep beraber göreceğiz.

gsmarena_001

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.