Ana SayfaMobil UygulamalarBubble Island iOS Oyunu

Bubble Island iOS Oyunu

-

Yıllardan beri oyun sektöründe yer alan ve özellikle Facebook gibi servisler ile adını duyuran Bubble Island oyunu iOS işletim sisteminde de yerini alıyor. Duymayan ve bilmeyenler için Bubble Island iOS Oyununu tanıyalım.

Aslında on yıl önce bilgisayarı açıp flash oyun oynamışsanız, Bubble Island iOS Oyunu gibi oyunlar ile sık sık karşılaşmışsınızdır. Basit bir şekilde anlatmak gerekirse, yukarıdan gelen topları elinizde bulunan ve yukarıdaki toplarla aynı renkte olanlar ile patlatmaya çalışıyoruz. Bu sayede ekrandaki topların sayısını azaltarak sıfıra indiriyoruz ve bölümü geçmiş oluyoruz.

Bubble Island iOS Oyunu özellikle grafiksel açıdan bizleri tatmin edecek özelliklere sahip. Toplar birçok renkte karşımıza çıkabiliyor fakat kaç tane olduğunu söylememiz gerekirse, 4 çeşit toptan söz edebilmemiz mümkün.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi kuşkusuz powerları. Oyunlarda yer alan ekstra güçler oyunun dengesini alt üst edebilecek türden. Kimi zaman etrafa ateş saçan bir topa sahip olabiliyor ve etrafında yer alan topların düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Bubble Island iOS Oyununda kimi zaman ise topunuzu ateşleyerek gidiş yönündeki topları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Bubble Island iOS Oyunu
Bubble Island iOS Oyunu

Tüm bunlara ve daha fazlasına Bubble Island iOS Oyunu ile erişebilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan Bubble Island iOS Oyunu indirme linkine tıklamak ve oyunu cihazınıza yüklemek.

İyi Oyunlar dilerim!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here