Ana Sayfa Oyun Call of Duty: Modern Warfare Yeni Harita Geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare Yeni Harita Geliyor!

Sevilen oyuna klasik haritalar eklenmeye devam ediyor, sırada MW2 yapımından Highrise var.

-

Piyasaya çıktığı 2019 yılından beri efsaneleşen COD haritalarının eklendiği Call of Duty: Modern Warfare, bir klasik haritaya daha sahip olacak. Sızdırılan verilere göre eski oyunlardaki bir harita daha oyuna eklenecek.

COD: Modern Warfare, geçtiğimiz yıldan beri klasik haritalarla besleniyor. Modern Warfare 3 Hardhat, Call of Duty 4 Shipment, Modern Warfare 2 Rust gibi efsaneleşmiş haritalar oyuna eklenmişti. Sızdırılan yeni bilgilere göre oyunun geliştiricisi Infinity Ward, oyuncuların eski COD oyunlarında favorileri arasında olan birçok haritayı Modern Warfare’e dahil edecek. COD: Modern Warfare ile ilgili yaptığı sızıntılarla bilinen bir Twitter hesabından gelen bilgilere baktığımızda, Modern Warfare 2’nin sevilen çevrimiçi haritası Highrise da yeni haritalar arasında olacak.

Call of Duty: Modern Warfare için Klasikler Gelmeye Devam Edecek

Haritanın kesin çıkış tarihi belli değil ancak 4.sezon ile beraber geleceğini düşünmüyoruz. Durum bu olsaydı 4.sezon açıklamalarında kesinlikle belirtilirdi diye düşünüyoruz. Geliştiriciler bir sürpriz yapmazlarsa bu harita muhtemelen 5.sezon ile birlikte bizlerle olacak.

Call of duty modern warfare yeni harita

Oyun çıkışını yaptığından beri Modern Warfare 2 Terminal haritasının da oyuna ekleneceği söyleniyor. Çıkış tarihi belli olmayan Terminal haritası gibi Highrise’ın da ne zaman resmi olarak açıklanacağı bilinmiyor. Bu haritaları seviyor ve oyuna geleceği için heyecanlanıyorsanız, beklentilerinizi makul ölçüde tutmanızı tavsiye ederiz. Bu gelişmeler resmi kaynaklar tarafından onaylanmadığı sürece yayınlanma tarihleri konusunda kesin bilgi sahibi olamıyoruz.

Söylentileri bir tarafa bırakırsak geliştiricinin CallOD: Modern Warfare yapımını güncel tutma ve oyuncuları memnun etme konusunda iyi iş çıkardığını düşünüyoruz. Modern Warfare’e henüz başlamamış olan oyuncular oyunu PC, Xbox ve PlayStation 4 platformlarından satın alabilirler.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...