Candy Shoot iOS

Hayatınızda hiç Zuma oynadınız mı? Genellikle flash oyun olarak karşımıza çıkan Zuma, kimi zaman benzer oyunları ile mobil platformda da yerini alıyor. Sizlere şimdi Candy Shoot iOS Oyununu sunuyoruz.

Ücretsiz olarak yayınlanan Candy Shoot iOS Oyunu, App Store’un sevilen yapımları arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan yapımın dağıtımcısı Chance firması olmaktadır.

Oyunun mantığı oldukça basittir. Belli bir yol haritası üzerinde ilerleyen topları, elinizdeki toplar ile ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bunun için de ekranda ilerleyen toplara aynı renklerdeki topları atmalısınız. Bu sayede toplar bir araya geldiğinde patlayacak ve toplam top sayısı azalacaktır.

Candy Shoot iOS Oyununun en önemli özelliklerinden birisi de farklı haritalarıdır. Onlarca, hatta yüzlerce harita Candy Shoot iOS Oyunununda yer almaktadır.

Ekranda yer alan boşluğa kadar ilerleyen topların o boşluktan içeri gitmemesini sağlamalısınız. Aksi takdirde oyunu kaybedebilirsiniz. Bu arada scorunuza ve toplam can sayınıza da bakmaya ve onları korumaya da dikkat edin.

Candy Shoot iOS Oyunu
Candy Shoot iOS Oyunu

Yukarıda bahsetmiş olduğum Candy Shoot iOS Oyununu indirmek için aşağıda yer almakta olan butona tıklamanız yeterlidir. O buton sizleri oyunun App Store adresine yönlendirecek ve oyunu ücretsiz olarak indirmenizi sağlayacak.

Sizlere şimdiden iyi oyunlar diliyor ve oyun hakkında yorumlarınızı bekliyorum!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here