Cardinal Red Galaxy S10 Satışa Çıktı

Yeni renk seçeneğiyle beraber Cardinal Red Galaxy S10 ortaya çıktı. Cardinal Red Galaxy S10 neler sunuyor? Teknik özellikler kısmında herhangi bir değişiklik var mı?

0
51

Geçtiğimiz hafta bazı sızıntı bilgilere dayanarak, Samsung’un son amiral gemisi akıllı telefonları için yeni bir model üzerinde çalıştığını duyurmuştuk. Markanın yeni akıllı telefon modellerinde yer verdiği renk seçeneklerine bir yenisini ekleyeceği ve Cardinal Red Galaxy S10 modelinin satışa çıkacağı ortaya atılmıştı.

Merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli ise kısa süre önce satışa çıkarıldı. Yeni renk seçeneğiyle beraber gelen akıllı telefonlarda nelerin değiştiği de resmiyet kazanmış oldu. Hemen Cardinal Red Galaxy S10 modelinin satışa çıktığı ülkelere ve sunduğu değişikliklere bakalım.

Cardinal Red Galaxy S10 Modeli!

Yeni akıllı telefon için yapılan güncellemenin, renk güncellemesi olduğunu belirtelim. Yayınlanan bu sürümde renklerin değiştirildiğini görüyoruz. Amiral gemisi modeline bu kez kırmızı renk seçeneği geliyor.

Aslında bu sistem daha eski akıllı telefonlarda da kullanılan bir sistem olarak karşımıza çıkmıştı. Galaxy S9 akıllı telefonlarında da yine satışların başlamasının üzerinden bir sürenin geçmesinin hemen ardından kırmızı renk seçeneği sunulmuştu. Bu kez kırmızının tonunun biraz daha farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Cardinal Red Galaxy S10

Cardinal Red Galaxy S10 modeline daha açık bir kırmızı tonu kullanılmış durumda. Bu serinin tek farkı ise tek bir depolama alanıyla beraber geliyor olması. Kırmızı modeli almak isteyen kullanıcıların sadece 128 GB depolama alanına sahip olacağını belirtelim. Bunun dışında kalan depolama alanı seçenekleri için kırmızı desteği bulunmuyor.

Diğer teknik özellikler kısmında ise hiçbir değişiklik yok. Ana modelde nasıl özellikler kullanılmışsa, yine aynı özelliklerin kullanıldığını görmek mümkün oldu. Bu modelin tüm ülkelerde satışa çıkması da beklenen bir durum değil.

Cardinal Red Galaxy S10

Telefonların sadece İsviçre bölgesi için satışa çıkacağı bilgisi var. Bunun dışında kalan bölgeler için kesin bir açıklama yok ancak beklenti yeni modelin diğer bölgelerde satışa çıkmayacağı yönünde.

Daha önce Galaxy S9 akıllı telefonlarında da aynı durum geçerli olmuştu. Galaxy S9 akıllı telefonları için hazırlanan özel kırmızı modelinde de yine sadece bir bölgede satışların yapıldığını görmek mümkün olmuştu. Samsung genelde bu modellerin özel bölgeler için satılmasını istiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here