Casper Via V6

Casper’ın en yeni akıllı telefon modeli, Casper VIA V6, kullanıcı ile buluştu ve oldukça iddialı bir akıllı telefon modeli olduğunu gösterdi. Orta segmentin fiyat performans canavarı olarak adlandırabileceğimiz ürünü Casper Via V6, 1000 TL altının iddialı modellerinden bir tanesi. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 400 işlemcisinin 64 bit sürümü ve yeni nesil güncellemeleri içeren varyasyonu olan Snadragon 410 işlemcisinden gücünü alan Casper Via V6, 4G desteği sunan bir cihazdır.

2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı bulunan Casper Via V6, 16 GB’lık mevcut hafızayı kullanıcının microSD ile artırmasını sağlamaktadır. 5 inç büyüklüğünde ekranı olan Casper Via V6 HD IPS bir erkana sahiptir. 2400 mAh’lık bataryası segmentinde ki pek çok modelde bulunmamaktadır.

7 mm’lik inceliği ve 119 gr’lık ağırlığı ile oldukça hafif olan cihaz, Gorilla Glass 3 ile ekranını korumaktadır. 13 MP arkada, 5 MP önde olmak üzere gayet başarılı çekimler yapabilen kamerası ile fiyatı da oldukça etkileyicidir. 899 TL gibi son derece müthiş bir fiyata sahip olan Casper Via V6, fiyat performans canavarı olduğunu kanıtlamaktadır.

İşletim sistemi olarak Android 5.0 Lollipop’un kullanılması beklenen model, Android 4.4.4 ile gelmektedir. Arka kapağı açılan Casper Via V6, Casper’ın bu sektörde olmayı sürdüreceğini, yeni modeller ile kullanıcının karşısına çıkacağını gösteren bir nitelikte modeldir. Kullanıcıdan bakalım istediği ilgiyi görebilecek mi, satış rakamları nasıl olacak, Casper’ın ilerleyen zamanlarda yayınlayacağı verilerde rahatlıkla görebileceğiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.