ipad-air2-kilif

Cep telefonları günümüzde belki de yüzlerce farklı özelliği tek yerde topladı ama eskiye nazaran daha da nazikleştiler. Bunun için telefonlarını darbelerden ve çiziklerden korumak isteyen bir çok kişinin tercihi de cep telefonu kılıfları.

Peki kılıf seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Öncelikle cep telefonu kılıfı seçerken en çok yapılan hata maalesef fiyata göre karar vermek. Binlerce lira harcanarak alınan telefonların korunması için kılıf seçiminde fiyat değil, işlevsellik ön planda tutulmalıdır.

Alınacak kılıfın cep telefonun dokunmatik ekran, fotoğraf çekme gibi fonksiyonlarını engellemeyecek kalitede ve şekilde üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca ekran için de şeffaf bir kılıf kullanarak dokunmatik ekranı muhafaza etmek oldukça önemli.

Dikkat edilecek ikinci  bir husus ise; görsellik. Birbirinden hoş ve modern tarzda tasarımlara sahip cep telefonlarını, kalın ve yakışıksız kılıflarla da çirkinleştirmemek gerek. Bunun için mümkünse daha fazla alternatif görebilmek adına internet üzerinden biraz araştırma yapmakta fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here