gionee-w900

2 adet Full HD ekran ve tuş takımı!

Gionee, dünyanın en ince telefonu ile rekorlar kitabına girme başarısını yakaladıktan sonra akıllı telefon üretiminde piyasaya farklı telefonlar sunmak için çalışmalarını sürdürmüş gibi gözüküyor. Gionee tarafından geliştirilen W900 akıllı telefonda, 2 adet Full HD ekran ve tuş takımı yer alıyor. Üzerinde bulunan tuş takımı ile dikkat çeken telefon, Samsung tarafından geliştirilmiş olan Golden 2 ile görüntü benzerliğine sahip olsa da özellikleri oldukça iyi diyebiliriz.

Üzerinde çift ekran bulunan kapaklı telefon, eski telefonlarda barınan tuş takımını da üzerinde barındırıyor. İşletim sistemi olarak Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışan cihaz 4 inç boyutunda 2 adet 1080p ekrana sahip. Bunun yanı sıra 4G LTE özelliği de bulunan telefon, 2050 mAh bataryaya sahip.

Gionee, bu seferki telefonunda inceliği hiç önemsememiş gibi gözüküyor, zira telefon kapağıyla beraber oldukça kalınlaşıyor fakat çift ekran olduğunu da var sayarsak incelik böyle bir telefonda göz önünde bulundurulacak bir kriter değil diyebiliriz. İçerisinde 2 GB RAM 16 GB dahili hafıza barındıran telefonun hafızası istenilirse microSD kart ile arttırılabiliyor.

1.5 Ghz frekans hızında 4 çekirdekli işlemciyi içerisinde barındıran Gionee W900, arka kısmında 13 MP çözünürlükte, ön kısmında ise 5 MP çözünürlükte bir kamera bulunduruyor. Telefonun ne zaman piyasaya gireceği, hangi ülkelerde satışa sunulacağı ve fiyatına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here