iPhone 7 daha tanıtılmamışken iPhone 8 haberleri gündeme gelmeye başladı. Son gelen iddialar artık iPhone 7 haberindense iPhone 8 için gelemeye başladı. iPhone 8 çift kavisli ekranı ilemi geliyor.

Nikkei’nin paylaştığı habere baktığımızda Apple’ın önümüzdeki sene üç farklı iPhone tanıtması bekleniliyor. 4.7 inç ve 5.5 inç  LCD ekrana sahip modellerin yanında bir diğeri olan üçüncü model 5.5 inç OLED ekran ile geleceği iddialar arasında yer aldı. Samsung’un amiral gemi cihazlarından Galaxy S7 Edge ve Note 7‘de var olan çift kavisli ekranın iPhone  8’de de olacağı belirtildi. Ayrıca OLED ekranla gelecek olan çift kavisli cihazın iPhone Plus modelinden daha pahalı bir şekilde geleceğide söylendi.

iPhone-8

iPhone 8 ile yukarıda gördüğünüz gibi çift kavisli iPhone’un gelmesi ciddi anlamda güzel görünüyor. 2018 yılında muhtemelen Eylül ayı içerisinde tanıtılacak olan iPhone 8’in bu şekilde piyasaya çıkması çok tutulacak gibi görünüyor.

iPhone 8’in haberleri şimdi gelmesi artık iPhone 7’nin gelişimi bittiğinin habercisi. Şuan için üretim aşamasında olduğu ek olarak eklenecek birşeyin kalmadığını gösteriyor.

iPhone 7 gerçek tüm resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here