2Choc Creator V2

Rakiplerinden çok daha farklı bir model!

3D yazıcılar günümüzde oldukça işlevsel özellikleri içerisinde barındırıyor. Günümüzde büyük şirketlerde olduğu kadar kişisel kullanım oranınında gittikçe arttığı 3D yazıcılar arasına bir yeni daha eklendi. 3D yazıcılar, yıl içerisinde oldukça başarılı konulara yol açtı diyebiliriz, 3 aylık bir bebeğin hayatının kurtarılmasına, 3D yazıcı ile üretilen kafatasının Çin’de bir vatandaşa takılmasına kadar hem tıp hem de teknoloji açısından oldukça yararlı olan 3 boyutlu yazıcılar arasına yeni eklenen Choc Creator V2, rakiplerinden farklı bir işlev için çalışıyor.

Türkiye’de ilk 3D yazıcı mağazası olan 3Dörtgen, yeni yazıcı Choc Creator V2’yi satışa sundu. Çikolata ile çalışan 3D yazıcı, birbirinden farklı modellere sahip süslü kurabiyeler, bisküvi ve kek desenleri uygulayabiliyor. Bunları yaparken kullandığı tek şey ise çikolata oluyor.

USB kablo ile bilgisayara bağlanan Choc Creator V2 adlı 3D yazıcının ilk modeli 2012 yılında piyasaya sürülmüş, ilk ticari çikolata yazıcı unvanına sahip olmuştu. Choc Edge şirketi tarafından geliştirilmiş olan Choc Creator V2, ülkemizde de 3Dörtgen üzerinden satışa sunuldu. Peki ürünün fiyatı ne kadar?

Choc Creator V2 adlı yazıcıyı satın almak istiyorsanız, 4900 euro + KDV oranında bir parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri Choc Creator V2 basılan çikolata modellemeleri görselleri ile baş başa bırakalım. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

Choc Creator V2 (1)

Choc Creator V2 (4)

Choc Creator V2 (3)

Choc Creator V2 (2)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here