Ana SayfaTeknoloji HaberleriÇinli Baba Bumblebee Üretti!

Çinli Baba Bumblebee Üretti!

-

Transformers filmini çoğumuz izlemişizdir. O filmde bulunan robot karakterleri en azından oyunlardan, film serilerinden ya da karikatürlerden biliyorsunuzdur diye düşünüyoruz. Çin’de ilginç bir olay oldu. Oğlu babasınadn bir Bumblebeeoyuncağı istedi ancak Çinli baba oyuncağı almak yerine gerçek bir Bumblebee üretti.

Böyle değişik icatları aslında alışmaya başladık diyebiliriz. Çünkü hergeçen gün bu ne işe yarayacak? ya da ne değişik bir icatmış, gibi sorular ya da düşüncelerle karşı karşıya kalıyoruz. Ancak bazen öyle şeyler yapılıyor ki bu kadarına da pes diyebiliyoruz. Çin’de yaşanan olayda aynen böyle diyebiliriz. Çocukların oyuncak merakını hepimiz biliriz. Marketlerde, oyuncak dükkanlarında ya da tezgahlarda ufak çocuklar oyuncak gördüğünde hemen anne ya da babasına sarıllıp bu oyuncağı ister. Pek çok aile oyuncağı alır çocuğum üzülmesin diye fakat bu sefer Çinli baba oyuncağı almak yerine gerçeğini yaparak bir ilke imza attı.

Transformer filmden tanıdığımız iyi kalpli sarı robotumuz Bumblebee oyuncağını babasından isteyen çocuk belkide hiçb böyle olacğaını tahmin etmemiştir ancak oldu diyebiliriz. Çinli baba az değil tam 1 yıl boyunca bu oyuncak için uğraştı hemen hemen filmdeki ile gerçek büyüklük ve genişliğe sahip Bumblebee gerçeğinede bir o kadar benziyor. Yapımının maliyeti henüz açıklanmadı ancak yapımı için tam 3 arabanın parçları kullanıldı ve sonunda bu devasa büüklüğe sahip Bumblebee robotu üretildi.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here