Ana SayfaOyunClash of clans oyun hile APK sahtekarlıklarına dikkat

Clash of clans oyun hile APK sahtekarlıklarına dikkat

-

Android ve İOS tabanlı akıllı cihazların en çok ilgi gören strateji oyunu olan clash of clans oyun hilesini arayan binlerce kişi dolandırıcılarla karşılaşmak zorunda kalıyor.

clash of clans

Online bir oyun clash of clans yapımcısı olan firma Supercell milyon dolar değere sahip olan oyunun tüm açıklarını neredeyse kapatmış durumda ve hile yapmak neredeyse imkansız. Kullanılan verileri ve dataları internet aracılığı ile kendi serverlarında barındıran oyunda en çok aranan hile ise özel olarak işlemleri hızlandıran elmaslar oluyor ancak oyun çerisinde hile söz konusu olmadığı için oyuncuları kandırmaya çalışan kişiler hazırladıkları sahte video ve içeriklerle kişileri dolandırmayı hedefliyor.

Genellikle bir hile aradığınızda karşınıza çıkan sitelerde ya ücret karşılığı APK hilesi sunuluyor yada telefonlarınıza gelen mesajları cevaplamanız isteniyor. Her iki türlüde dolandırılıyorsunuz. Özellikle telefon numaralarınızı girdiğinizde kötü amaçlı siteler bu numaraları kayıt altına alarak reklam firmalarına satabiliyor böylece istemediğiniz SMS kirliliğine maruz kalıyorsunuz.

Kısaca bahsetmemiz gerekirse oyun hakkında bir hile söz konusu değil tamamen sizin stratejinize ve gelişiminize bağlı olarak ilerliyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here