CoD: Infinite Warfare Çıkış Videosu!

Bu yıl satışa sunulacak olan en büyük oyunlardan biri olan Call of Duty: Infinite Warfare için çıkış videosu paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

CoD serisinin bu yıl piyasadaki yerini alması kesinleşen oyunlarından biri olan Call of Duty: Infinite Warfare’in satışa sunulmasına uzun bir zaman olsa da oyunun çıkış videosu bugün paylaşıldı.

Genellikle çıkış videoları oyunlarının satışa sunulmasından kısa bir süre önce paylaşılırken Activision, Infinite Warfare için farklı bir hamle yaptı. Oyunun hikayesini biraz daha açıklayan video, bizlere oyun içerisinden görüntüler sunmuyor.

Activision’ın topladığı kötü eleştirilerden dolayı Infinite Warfare’ın büyük bir başarı göstermesine muhtaç durumda. Dolayısıyla firmanın erken bir çıkış videosu yayınlayarak kullanıcıların ilk kötü algısını ortadan kaldırmaya başladığını söyleyebiliriz.

Yarından itibaren oyunu ön sipariş ile alan PlayStation 4 oyuncuları ilk multiplayer beta testine katılma hakkına sahip olacakken, Xbox One kullanıcıları da önümüzdeki hafta başlayacak olan ikinci multiplayer testine dahil olabilecekler.

Oyun, 4 Kasım tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformlarında satışa çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here