Cooking Fever

Henüz ilk defa karşılaştığımda, “Mobil platformlardaki standart fast-food oyunudur.” diye bir önyargıya kapılmışım. Fakat, internetten birkaç görsele baktığımda büyük bir hata yaptığımın farkına vardım. Cooking Fever, alanındaki diğer oyunlar gibi değilmiş.

Nordcurrect firması tarafından iOS platformunda yayınlanan Cooking Fever, bir restoran oyunudur. Sahip olduğunuz restoranı işletmenize olanak sağlayan bu oyunu diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik, restoran çeşitliliğidir.

Cooking Fever 1

Cooking Fever iOS Oyununda: Fast-Food, Çin Yemekleri, Pizza, Balık Ürünleri gibi restoran çeşitleri bulunuyor. Toplamda ise 250’den fazla yemek çeşidinin olduğu yapımcılar tarafından söyleniyor. Minik bir kasaba haritasına sahip olan Cooking Fever, bu haritadan dilediğimiz restoranı işletebilmemize olanak sağlıyor.

Oyunda yemek yapmak ve satmanın dışında pek çok ekstra özellik bulunmaktadır. Örneğin, restoranınızı veya restoranın mutfağını geliştirebiliyorsunuz. Bu sayede, daha çok yemek yapabiliyor veya daha çok müşteriyi ağırlayabiliyorsunuz.

Cooking Fever 2

Ayrıca performansınıza göre oyunun para sisteminden de payınızı alıyorsunuz. Bunun dışında pek çok özelliği Cooking Fever iOS oyununda bulabiliyoruz. Fakat size tavsiyem, oyunu indirip, özellikleri kendinizin keşfetmesi. O şekilde daha çok eğleneceğinizin garantisini verebilirim.

App Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Cooking Fever oyununu herhangi bir iOS işletim sistemine sahip cihazda oynayabilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here