Coolpad N10 Pro Özellikleri Açıklandı

Coolpad N10 Pro konusunda merak edilen tüm detaylar ortaya çıktı. Telefonlar neler sunacak?

0
20
Coolpad N10 Pro

Amiral gemisi akıllı telefon modellerine alıştık. Bu alanda sürekli olarak yeni bir akıllı telefon modeliyle karşı karşıya kalıyoruz. Özellikle son yıllarda Samsung, Apple ve Huawei markaları arasındaki yarış arttı. Fakat artık oyunda çok daha fazla marka var. Bunlardan birisi de Coolpad. Marka kısa süre önce Coolpad N10 Pro için ilk duyurularını gerçekleştirdi.

Resmi internet sitesi üzerinden paylaşımlar yapan Coolpad, yeni akıllı telefon modellerinin özellikleri konusunda da detayları vermiş oldu. Henüz telefonların tanıtımı tam olarak yapılmadı ancak Coolpad N10 Pro modeli için merak edilen birçok detayın paylaşıldığını da gördük. TENAA üzerinden ortaya çıkan görseller de bu durumun kanıtı.

Coolpad N10 Pro Neler Sunacak?

Yeni akıllı telefon modelinde yer alan tasarımdan başlayalım. Markanın bu tasarımda çentik alanı kullanımına yer verdiğini görmek mümkün olacak.

Aslında tasarım kısmında çok önemli farklar söz konusu değil. Yine bu modelde de son dönem akıllı telefonlarında yer alan tasarım çizgisinin korunduğu görülüyor. Öyle ki arka kısımda da üst üste sıralı olan 3 arka kamera öne çıkıyor.

Coolpad N10 Pro

Kameraların hemen altında ise flaş ışıklarının kullanıldığını görmekteyiz. Tasarım için paylaşabileceğimiz detaylar bu şekilde. Bunun dışında yeni akıllı telefon modellerinin teknik özelliklerinden de söz etmek gerekiyor.

Teknik Özellikler Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonlar için beklenen teknik özellikler oldukça dikkat çekici olacak. Bu modelde orta segment için amiral gemisi işlemcileri olduğunu bildiğimiz Snapdragon 710 işlemcileri kullanılacak. 2.2 GHz hız değerine kadar çıkış gösterebilen işlemcilerin yanında 4 GB ve 6 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğinin de sunulacağını ekleyelim.

6.3 inç ekranıyla beraber 2340 X 1080 piksel çözünürlük değerine de sahip olması beklenen Coolpad N10 Pro akıllı telefonlarının 5G desteğinin de öne çıkması söz konusu olabilir. Telefonların ne zaman tanıtılacağı ve kamera özelliklerinin neler olacağı ise net değil. Telefonun fiyatı ve geri kalan detaylar için en erken Ekim ayında bilgilerin gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here