Ana Sayfa Oyun Coronavirus Quarantine Simulator Oyunu Steam'de

Coronavirus Quarantine Simulator Oyunu Steam’de

Coronavirus Quarantine Simulator isimli karantina sürecini anlatan oyun Steam üzerinden yayınlandı.

-

Koronavirüs hayatımızı ne kadar etkiledi? Tartışmasız hayatımızın odağına oturdu. Yaşanan olaylarda çok iyimser olmak mümkün değil. Binlerce kişi hayatınız kaybetti. Bu virüs hayatı da değiştirdi. Coronavirus Quarantine Simulator isimli yeni bir oyun, değişen hayatımızı oyun dünyasına taşıyor.

Bu zamana kadar birçok simülasyon oyunu gördük. Bilgisayar toplama simülasyonu, uçak simülasyonu, araç simülasyonu her türden oyun gördük ama Coronavirus Quarantine Simulator gibi bir oyunu ilk defa gördük.

Karantina sürecini simülasyon haline getiren oyun, tam bir hayat simülasyonu. Virüs sürecinde evde kalmak zorunda kalan insanların, evlerinde neler yaptığını simüle eden oyunda, bir nevi yeni süreçte hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Far Cry 5 Türkçe Yama

Coronavirus Quarantine Simulator ile Karantina Sürecini Oyunda Yaşayın

Evde hayatın nasıl geçebileceği üzerine kurulmuş olan bir oyundan söz ediyoruz. Oyunda, son günlerde çok popüler olan sesli ve görüntülü görüşme uygulamalarını kullanabiliyor, evinizde yemek yapabiliyor ve karantina sürecinde evde spor yaparak formunuzu korumaya çalışabiliyorsunuz.

Tam olarak bir ev simülasyonu yaşadığınız oyunda, sadece evde kalmakla yetinmemeniz gerekiyor. Evde kalıp virüsten kurtulmanız bir derece ama evde hayatınızı devam ettirmek için belli seviyede alışveriş yapmanız ve ihtiyaçlarınızı da karşılamanız gerekiyor.

Alışveriş yapmak ise başka bir mücadele. Koronavirüs bulaşmasını engelleyerek, ihtiyacınız olan her şeyi almanız ve stok sorunu yaşamamak için de belli bir alanda gezmeniz gerekiyor.

Oyun için kısa özetleme yapmak istediğimiz de şunu görüyoruz, karantina da nasıl sağlıklı kalacaksınız? Bunu oyunda da yansıtmanız ve aynı önlemleri alarak virüs bulaşmasını engellemeniz gerekiyor. Belki bu süreç uzun sürecek belki de bulunan bir ilaç ile koronavirüs etkisi tamamen ortadan kaldırılacak.

Kesin olan ise koronavirüsün hayatımızda bıraktığı izler olacak. Düşünsenize Coronavirus Quarantine Simulator isimli bir oyun çıkıyor ve bu oyun gerçek hayatta yaşanmış olan ölümcül virüs salgınını anlatıyor.

İnsan filmler gerçeğe mi dönüşüyor demeden kendisini alamıyor. Gelecekte bu oyunlarla salgını hatırlayacağız ve yaşadıklarımızı bir kez daha gözümüzde canlandıracağız.

Felsefeyi kısa keselim ve oyunun fiyatı hakkında da bilgi verelim. Steam üzerinden satılan oyun 6,20 TL ile satışa çıktı ama ilk etapta bir indirim uygulandı ve 4.65 TL satış fiyatı belirlendi.

Steam sayfası için link.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...