Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Cortana PC'ye Gelebilir!

Cortana PC’ye Gelebilir!

-

Windows Phone’da ki asistan Cortona son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor.  Cortana’nın PC’lere gelip gelmeyeceği merak konusu.

 

Windows Phone’un sesli asistanı Cortana dilden dile dolaşmaya devam ediyor. Asistanın gelecek planlarından bahseden Windows Phone başkanı Joe Belfiore ilginç açıklamalarda bulundu Belfiore, Windows phone’un geliştirici sürümünde sadece Amerikalı kullanıcılar için yerini alan Cortana’nın sırasıyla İngilizce konuşulan diğer ülkelere geleceğini belirti.Kişisel asistanın Windows Phone platformunun dışına çıkacağı iddialarını da bu açıklamalarının arasında değerlendirdi.

“Cortana PC’yi çok seviyor…”

Cortana’nın Windows 8’li bilgisayarlara gelip gelmeyeceği kendisine sorulduğunda ise “Cortana bize kendisinin bir PC fanı olduğunu söylüyor” şeklinde esprili bir cevap verdi. Buna rağmen, Cortana’nın PC’ye gelip gelmeyeceği hakkında spesifik bir açıklama yapılmadı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.