Ana Sayfa Oyun CS GO Wall Hack

CS GO Wall Hack

CS GO Wall Hack özelliği hakkında merak edilen tüm detaylar ve kodların kullanımı.

-

Efsane haline gelmiş olan oyunlar içerisinde CS GO ilk sıralarda yer alır. Yıllardır geniş oyuncu kitlesini koruyan yapım, çoklu oyuncu desteği sayesinde yüksek grafiklere sahip günümüz oyunlarına bile kafa tutabiliyor. Tabii ki durum böyle olunca CS GO serisini eğlenceli hale getiren hileler, mini düzenlemeler de hala araştırılmakta. İşte bunlardan birisi de CS GO Wall Hack özelliği.

Oyuna farklı bir eğlence getiren CS GO Wall Hack özelliği, kullanıcıların merak edip araştırma gereği duyduğu özelliklerden bir tanesi. Sürekli özellik diyoruz çünkü bunu bir hile olarak nitelendirmek çok doğru değil. Öyle ki her bölümde ya da haritada kullanılamayan bir özellikten söz ediyoruz.

CS GO Wall Hack Nedir?

Nasıl kullanılacağına ve hangi haritalarda kullanılacağına geçmeden önce, CS GO Wall Hack için mini bir açıklama yapalım. Bu özellik, oyun içi duvarları ortadan kaldırmakta. Kod sayesinde oyunun içinde duvarlardan diğer oyuncuları, kutuları ve tüm nesnelerin görebiliyorsunuz.

CS GO Wall Hack

Yani gizlenme olayı ortadan kalkmış oluyor. Bu şekilde rakiplerinizin yerini çok kolay tespit etmeniz ve rakiplerinizi yenmeniz mümkün hale geliyor.

Ayrıca Bakınız: PUBG Mobile Tüyoları: Pro Oyuncu Olma Rehberi

CS GO Wall Hack Neden Bir Hile Kodu Değil?

Hemen merak edilen bir diğer noktayı da açıklayalım. Dediğimiz gibi bu kod bir hile kodu değil. Daha doğru ifadeyle bir hile kodu olarak geçmiyor.

CS GO Wall Hack

Bunun yerine düzenleme kodu olduğundan söz edebiliriz. Çünkü bu kodu her oyunda kullanmanız mümkün değil. Özellikle standart çoklu oyuncu modunda bu özelliği kullanamazsınız.

CS GO Wall Hack

Bunun için mutlaka atölye kısmından giriş yapmanız gerekiyor. Sadece atölye modunda değil, yerel ağ üzerinden oynanan oyunlarda da bu modun çalıştığını söyleyebiliriz. Ancak dediğimiz gibi standart online mod üzerinde modu kullanmanız pek mümkün değil. Hatta hiç mümkün değil demek daha doğru olacaktır.

Kod Nasıl Çalışıyor?

Gelelim en çok merak edilen kısma. Kodun ne işe yaradığından ve nerede kullanılabildiğinden söz ettik. İsterseniz şimdi de kodun nasıl kullanılabileceğinden söz edelim.

Yapacağınız işlemler çok uzun ya da zor işlemler değil. Herhangi bir program indirmeniz ve benzeri ögeleri kullanmanız da gerekmez. Sadece belirteceğimiz yolu izlemeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Artırılmış Gerçeklik Oyunları – iPhone ve iPad AR Oyunları

  • İlk aşama için oyuna giriş yapın.
  • Şimdi atölye bölümüne geçmeniz gerekecek. Bunun için oyun bul sekmesini kullanmanız mümkün.
  • Atölye kısmına girdikten sonra da oyun için bir harita seçmeniz gerekiyor.
  • Şimdi ise şifre konsoluna “sv_cheats1” komutunu girmeniz gerekiyor.
  • Sonrasında “r_drawothermodels 2” kodunu giriyoruz.

Yazacağınız bu iki kod sayesinde özellik aktif hale gelecektir. Artık rakiplerinizi ve bombaları ya da kutuları duvarların arkasından da görebileceksiniz. Bu özelliği siz kapatana kadar açık olarak kullandığınızı da belirtelim.

Özelliği kapatmak ve normal oyuna dönmek için tek yapmanız gereken ise “r_drawothermodels 1” kodunu girmek olacak. Açtığınız özelliği kapatmış olacaksınız. Kod hakkında ya da oyun hakkında sorularınız için yorum bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oppo Reno 4 Pro NCC’de Göründü

Oppo Reno 4 Pro 5G yakında Çin dışında küresel bir piyasaya sürülmeye hazır olabilir. En son kanıt, Oppo Reno 4 Pro'nun Tayvan'da...

LG Aristo 5 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

LG, yaşadıklarına ve eleştirilere rağmen akıllı telefonlarda yoluna devam etmekte kararlı. Marka yoluna devam ederken daha çok giriş seviyesine önem vermeye başladı....

Galaxy Z Fold 2 Özellikleri Belli Oldu

5 Ağustos Samsung'un tanıtım günü. 5 Ağustos ile düzenlenecek olan Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 20 serisini göreceğiz. Note 20 akıllı telefonları bir...

Hesap Şifre Gücü Nasıl Test Edilir – En Güvenli Şifreler

İki faktörlü kimlik doğrulama, tek oturum açma ve diğer araçlar çevrimiçi güvenliğinizi artırmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi, ancak güçlü parolalar...

En İyi GTA 5 Modları ve Özellikleri

En iyi GTA 5 modları rehberimizde, GTA 5 oyuncularına oyunu daha eğlenceli hale getirecek olan mod tavsiyelerinde bulunacağız. Binlerce...