Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Açıklama: TİB Kapatılacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Açıklama: TİB Kapatılacak!

-

Ekonomi Toplantısı’nda büyük bir açıklamada bulunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın kapatılacağını açıkladı.

FETÖ’nün darbe girişiminin hemen ardından özel sektöre ait çok sayıda kurumun (üniversiteler, sendikalar, sağlık hizmetleri vs) açıklamasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Düzey Ekonomi Toplantısı’nda bir açıklama daha yaparak TİB’in de kapatılacağını açıkladı.

Kamu kurum ve kuruluşlarda olan her türlü çatlağı kapatılacağını söyleyen Erdoğan, TİB’in de nasibini alacağını söyledi. FETÖ darbe girişiminden sonra bu kurumla ilgili aklında olan düşünceleri ve yapacaklarını açıklayan Erdoğan,Bu örgütün faaliyetlerine yönelik güçlü bir istihbarat mekanizması kurmamız şart. Diğer kurumlarımızdaki görevden almaların da olumlu sonuçlar vereceğinden emin olabilirsiniz. Mesela TİB’i kapatacağız. Çünkü bütün pisliklerin olduğu yerlerden bir tanesi de orası. Burayı kapattıktan sonra oranın içerisinde çalışanların hepsini de, hazırlıklarımızı yaptık, gereği neyse onun da gereğini yapacağız dedi.
559d45e9278933a29be079d474154cfed9d8732e

TİB’in hangi tarihte kapatılacağı hakkında şuan bir bilgi sahibi değiliz ancak uzun süreceğini sanmıyorum. Çünkü Erdoğan darbe girişiminin hemen ardından tüm vaktini bu konu üzerine ayırdığını ve kısa sürede kapatıldığını açıklayacağını düşünüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here