Ana Sayfa Oyun Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi

CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 yapımı ikinci defa ertelendi, yeni çıkış tarihi 19 Kasım olarak belirlendi.

-

Oyuncuların yıllardır merakla beklediği yapımlardan olan Cyberpunk 2077, Twitter üzerinden yapılan açıklama sonrasında ikinci kez ertelenmiş oldu. Cyberpunk 2077 yeni çıkış tarihi 19 Kasım olacak.

Koronavirüs salgını, tüm sektörlere etki ettiği gibi oyun yapımcılarını da etkiledi. Virüs yüzünden ilan edilen yasaklar, ofislerin kapatılması, çalışma düzeninin bozulması gibi nedenlerden dolayı dev firmaların oyunlarında bile gecikmeler yaşandı. Oyuncuların merak ve heyecanla beklediği The Last of Us Park II gibi yapımlar virüs yüzünden ertelenmişti. CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 yapımı da ikinci defa ertelendi.

Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında olan Cyberpunk 2077’nin yeni çıkış tarihi olarak 19 Kasım 2020 tarihi gösterildi. Oyunun çıkışını bekleyen hatta ön siparişini bile veren oyuncuları üzen haber, stüdyo müdürü Adam Badowski ve kurucu ortaklardan Marcin Iwinski tarafından verildi.

Oyunun iki defa ertelenmiş olmasının sebepleri aslında aynı diyebiliriz. İlk ertelemenin açıklamasında oyunun tamamlandığını fakat tüm özelliklerin doğru çalışıp çalışmadığını test etmeleri için daha fazla süreye ihtiyaç duydukları belirtilmişti. Şimdi de benzer bir açıklama yapıldığını söyleyebiliriz. Firmanın yaptığı açıklamada oyunun oynanış, içerik, görevler, ara sahneler, oyun içi eşyalar, yetenekler vb. hazır olduğunu fakat oyunun kompleks yapısından dolayı hassas olmaları gerektiğini belirtti. Ufak hataların ve dengeleme işlemlerinin yapılması için bu zamana ihtiyaç duydukları belirtiliyor.

Cyberpunk 2077 Yazarlar Tarafından Denenmeye Başlayacak

Ertelenme haberi her ne kadar kötü bir gelişme olsa da oyun seçilen yazarlar tarafından oynanmaya başlayacak. Yapımcı tarafından seçilen yazarlar ilk görüşlerini 25 Haziran tarihinden itibaren paylaşabilecekler. Yakın bir tarihte oyun hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacağımızı söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi değişti

Ülkemizde de oyuncuların sevdalısı olduğu The Witcher serisinin yapımcı firması olan CD PROJEKT Red, Cyberpunk 2077 yapımını ilk kez bundan 7 yıl önce duyurmuştu. O tanıtımın sonunda da oyunun çıkış tarihi olarak “ne zaman hazır olursa” şeklinde bir not düşülmüştü. Yapımcıların bu konuda taviz vermediklerini görmek oyunun başarılı olacağına dair olan inancımızı artırıyor.

Oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldığında tüm gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...