Ana SayfaTeknoloji HaberleriDa Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

-

Uzun bir aranın ardından dönüş yapan Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı. Yaklaşık bir yıllık bekleyiş son bulurken sürpriz bir şekilde tüm bölümler STARZ tarafından paylaşıldı. Yaz aylarında dizini iptal edilmesi gündeme getirilmişken öyle bir şeyin söz konusu olmadığını ancak 3. sezonun final olacağını açıklamışlardı. Merak edenler 10 bölümden oluşan final değil tüm bölümler yayıncı internet kanalı tarafından toplu olarak kullanıcılarına sunuldu.

Tüm bölümleri nasıl izleyeceğini merak edenler ise bir süre daha beklemek zorunda sürpriz bir şekilde geldiği için İngilizce dahil alt yazıları bulunmuyor. Ancak ingilizce halini resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Ancak girdiğinizde ülkeniz için kullanıma uygun değildir. ibaresiyle karşılaşıp üye olmanıza izin vermeyecektir.

Peki 3. Sezonda neler oluyor ?

Türk bayrağını göndere

Osmanlı Türk bayrağını Napoli’ye dikti. İlk bölümüyle büyük bir heyecan yaratan dizide Osmanlı ön planda tutulacak gibi duruyor. Da Vinci annesinin Osmanlı ordusunun yanında olmasına aldırış etmeksizin toplarını ateşlemesi ve boğazı kapatması Türk ordularını kısmen engellemiş olsa da Türklerin karadan gemileri yürütebiliyor olduklarını unuttular ve büyük bir top yağmuruna mağruz kaldılar. Ancak Da Vinci’nin buluşlarına sahip Türkler şehire girdiğinde onu büyük bir şok bekliyordu sebebi ise onca teknik buluşa nasıl sahip olduklarını anlayamaması tüm bölümlerin paylaşılmış olması bu sorulara yakında cevap verecekken en büyük tartışma sorusu ;

Da Vinci Buluşlarını Türklerden mi çaldı oldu.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here