Ana Sayfa Mobil Uygulamalar DahaDaha Nedir? Nasıl Kullanılır?

DahaDaha Nedir? Nasıl Kullanılır?

DahaDaha uygulamasını duydunuz mu? Coca-Cola tarafından kullanılan DahaDaha uygulaması nedir? Peki ne için kullanılıyor?

-

Takipçilerimiz bilecektir kısa süre önce KazandıRio isimli bir uygulamanın, bir sistemin ne olduğunu anlatmıştı. Pepsi ve seçilmiş cips ürünlerinde geçerli olan kampanyaları yöneten uygulamaya benzer bir başka uygulama ise DahaDaha. Yine son aylarda çok popüler olan uygulama, Coca-Cola tarafından sunulmuş ve Pepsi uygulamasına rakip olacak olan bir uygulama.

Biz de bu kez Coca-Cola tarafından sunulan uygulamadan bahsedeceğiz. Uygulamanın özelliklerinin neler olduğunu ve ne için kullanıldığı konusuna geçelim.

İlginizi Çekebilir: KazandıRio Nedir? Ne Kazandırıyor?

DahaDaha Nedir?

Coca-Cola tarafından hazırlanmış olan bir sistem, bir mobil uygulama olan DahaDaha, aldığınız ürünlerden promosyon kazanmanız için kullanılıyor. KazandıRio uygulamasına çok benziyor. Yapacağınız şu ki bir kola aldınız diyelim.

Bu kolanın beyaz kapaklarının altında ya da aldığını kola kutu kola ise açma halkalarında kodlar var. Şifre, kod ne derseniz deyin. Aynı kodlar Fanta ve Sprite içeceklerinin kapakları da var. Kapak altında bulunan kodu alıyorsunuz ve mobil uygulamaya ya da internet sitesine giriş yapıyorsunuz.

DahaDaha

Kodu girdik, bu kod size bir promosyon verecek. Promosyonları Coca-Cola Türkiye belirliyor. Zaten ne sunulduğu konusunda bilgiler uygulamanın adıyla açılan web sitesinde paylaşılıyor. Şu an bakarsak hediye kola, belirlenmiş olan fast food zincirlerinde menü hediyesi, internet hediyesi ve LOL 100 RP hediyesi var.

Hediyeler sabit olan hediyeler değil. Sürekli değişme durumu var. Bunu belirleyenin kim olduğunu da zaten söyledik. Hediye sisteminin ilk evresini anlatmış olduk. Burada iki farklı evre var ve dikkat etmeniz gereken iki farklı kısım var. İlk kısım şifrelerin uygulamaya girilmesi ama bunlar her şey bitmiyor.

DahaDaha Hediyeleri Nasıl Alınıyor?

Kapaktaki açma halkalarındaki şifreleri girdiniz. Uygulamaya bu bilgiyi girdikten sonra ekranda şifrenin size sağlamış olduğu hediyeyi göreceksiniz. Bu hediyenin türü çok önemli. Diyelim ki internet kazandınız. O zaman numaranızı girerek kazandığınız interneti alabiliyorsunuz. Aynı şey LOL hediyesinde de aynı sistem ilerliyor.

Hediyeniz bu şekilde sanal ortamda ise uygulamadan çıkmaya bile gerek kalmadan hediye alınıyor da fiziksel hediyeler için durum farklı.

DahaDaha üzerinden fiziksel bir hediye kazanırsanız, bu nedir kola ya da hediye menü. O zaman uygulama sizi yönlendirecek. Kola kazandıysanız, uygulama üzerinden siz en yakın olan anlaşmalı bakkalları görebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden size en yakın olan adresi seçtikten sonra markete gidiyorsunuz ve bakkala o kodu gösteriyorsunuz. Anlaşmalı bakkallar CCI Next uygulaması üzerinden barkodu okutuyor ve hediyeniz bakkalın cihazında da onaylanıyor.

DahaDaha için onaylama yapılması yeterli. Her hangi bir şekilde kodun bulunduğu kapağı götürmek gibi bir işleme gerek yok. Sadece ve sadece kod. Kodun okutulması. Zaten uygulama kullanılmasındaki amaç bu.

Son detayımız şu olsun ki hediyelerin geçerlilik süresi var. Şu an sitede gözüken hediyeler için belirlenen son geçerlilik süresi var. Bu süreden sonra yeni kampanyalar gelecek diye düşünmekteyim. Ama yeni kampanyaların neler olacağını önceden bilemiyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Instagram Silinen Mesajları Yeniden Gösteriyor

Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram, bugün ilginç bir sorunla gündemde. Forumlarda kullanıcıların ardı arkasına yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkan sorunda Instagram silinen mesajları...

Huawei, Bilgisayar ve Monitör Pazarlarına Girmek İstiyor

Belki de ABD yasağı, belki de Xiaomi'nin PC monitör pazarındaki baskısı. Her iki durumda da güvenilir bir kaynak, Huawei'nin söz konusu pazara...

Huawei’den Lazerli Kablosuz Şarj Aleti Geliyor!

Kablosuz şarj, uzun zamandır geleceğin akıllı telefon teknolojisi olarak müjdelendi ve telefonların kablosuz bir şarj pedi üzerine yerleştirilmesine veya bir kablo takılmasına...

Apple iPhone 12 Serisinin Model İsimleri Sızdırıldı!

Apple iPhone 12 serisi çok yakında piyasaya sürülecek. Telefon serisiyle ilgili detaylar gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelişmeye göre, "L0vetodream"...

Samsung Galaxy S21 Ultra, 5000 mAh Batarya İle Gelecek!

Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S20 ve Galaxy Note20 serisini çoktan piyasaya sürdü. Şimdi ise, gelecek yıl çıkacak olan yeni nesil...